Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hívják ezt a játékot?

Hecvid kérdése:

Hogy hívják ezt a játékot?

Figyelt kérdés

Még (elég) régen, kb 10 éve (vagy még régebben) játszottam egy nagyon jó Pac-Man játékkal, amivel most kedvem támadt játszani a nosztalgia kedvéért.


A játék, az eredeti pac-manhez hasonlóan egy labirintusban volt, ahol a szellemeket kerülgetve, össze kellett gyüjteni a dolgokat. A különbség, hogy ez 3d nézetű volt és lehetett ugrani és már nem biztos, de lehet, hogy a pálya sem csak egy szintű volt (tehát ugrással, vagy valahogy néha fel kellett menni valami lépcsőzetes részen). Emellet, mintha nem is lett volna elég, ha összeszedsz mindent, hanem utána, még megjelent valami a pályán, amit összegyűjtve mehettél tovább.

Számítógépen játszottam vele, azt már nem tudom milyen operációs rendszeren, de valószínűleg régi windows, vagy dos volt.


Sajnos ennél többre vagy pontosabban, nem emlékszem, de nagyon hálás lennék, ha valaki meg tudná nekem mondani a játék nevét.



2015. nov. 15. 18:53
 1/1 A kérdező kommentje:

Megvan!!!

A neve volt becsapós: Maze Man :)

2015. nov. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!