Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi stratégia játékot keresek...

Régi stratégia játékot keresek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Anno játszottam egy nagyon állat stratégia játékkal. 2000es évek környékén készülhetett.A lényege az,hogy az őskorban kezded a játékot.Embereket tudsz toborozni,és különböző termények/ércek befektetésével tudsz fejlődni és továbblépni különböző korszakokban.

Amire emlékszem a kaját ilyen tökföld szerűségről lehetett szedni és max 6 vagy 7 ember tudta csinálni egyszerre,valamit ha állatot öltél,akkor tudtál még szerezni. Fát,követ és aranyat lehetett még vágni/bányászni.Mindig volt ellenség akit le kellett győzni.

Ha esetleg valakinek beugrik valami,és leírja nagyon megköszönöm!:D



2015. okt. 11. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Empire Earth... mai napig kedvenc RTS-em, sajnos az én videókártyám már nem szereti :( sehogy sem tudom működésre bírni.


Ha beszerzed, töltsd le hozzá a SaveEE lobbyt is, itt lehet multizni, tanulhatsz fél-profiktól, és chatelhetsz más EE játkosokkal. A kiegészítőt is szerezd meg!


[link]

2015. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii!:DD Ez az:3
2015. okt. 17. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!