Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, hogy jobb legyek?

Mit csináljak, hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Úgy egy hete kezdtem el LoL-ozni. Eddig nagyon vegyes a statisztika. Az utóbbi időben Shyvanaval szoktam lenni. Van, hogy elég jól megy, de sokszor csak meghalok és meghalok és meghalok. Általában olyan minden harmadik mecfcs sikerül úgy, ahogy szeretném. Mit csináljak, hogy jobban menjen? Hogy tudnám magam fejleszteni?


Illetve mi a véleményetek Shyvanaról? Mert meg tudnám venni, csak nem tudom, hogy érdemes-e.

Esetleg tudnátok valamilyen hőst ajánlani? (9. szintű vagyok)



2015. nov. 13. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolj sokat, olvass + nézz taktikákat a hősökhöz, illetve ne mindened legyen a kill (sokan itt hibáznak, hogy mindenáron megakarják még ölni az alacsony élettel rendelkező hőst és emiatt olyan helyzetbe hozzák magukat, ahonnan már nem tudnak élve kijönni, pl.: ellenséges turret alá bemennek, stb).

Hősöknél meg nézd mindig, hogy éppen melyik a jó (beírod LoL Tier és kihozza, hogy éppen egy-egy hőst mennyire éri meg pickelni).

2015. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :)
2015. nov. 13. 12:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy milyen rúnákat érdemes venni. És hogy tudom őket használni? Elég sok helyen olvastam, hogy nagyon fontosak meg hasznosak meg ilyenek.
2015. nov. 13. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát amikor még LoL-oztam úgy írták, hogy a rúnák az elején még nem annyira fontosak és inkább champre költsem a pénzt. Azóta, hogy változott-e valami nem tudom, mert Dota2-zni meg Heroes of The stormozni szoktam a MOBA-k közül.
2015. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ChrisT2001 válasza:
Ha rúna kellene akkor a mobafire segít ott ki keresel egy champet és meg tudod nézni hogy melyiket vedd,és az elein szerintem megéri champeket venni utána törődni a rúnakkal mert nagyon drágák.
2015. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!