Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet venni "gamer" pólókat?

Hol lehet venni "gamer" pólókat?

Figyelt kérdés
Eddig egy videojáték boltban láttam ilyen jellegű pólókat, de nem volt túl nagy a választék. Tudom, nyomtattatni vagy netről rendelni egyszerűbb lenne, de jobb lenne ha ezen kívül is lenne lehetőség. Amúgy inkább olyanok tetszenek amin több van mint a logo meg a játék neve, inkább azok tetszenek amik kicsit kreatívabbak. Tudom szinte lehetetlent kérek, de azért hátha:D Van egyáltalán ilyen bolt? Ha nincs lenne rá igény? Ti vásárolnátok ott?

2015. okt. 15. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak netes áruházak ahol külön csapatpólókat rakathastsz össze, de van minimális rendelés, azt hiszem 10 darab, és az alap ára 60 dollártól felfele.


Már ha ilyen egyenmezre gondolsz Esportosoknak.

2015. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pont erre gondoltam, de köszönöm a választ:) Igazából arra gondoltam, hogy van e olyan bolt ahova be lehet menni és készen vannak játékokhoz kapcsolódó kreatív mintás pólók. És ha nincs ilyen lenne e rá igény. Mert én tökre örülnék ha lenne ilyen:D
2015. okt. 16. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Kétlem, ezek egyedi készítésűek.
2015. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk nekem nem csapat póló kéne feltétlenül, csak magamnak meg esetleg haveroknak:) de akkor a nyomtattatáson kívül nem nagyon van lehetőség.
2015. okt. 16. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Bakker, azthittem hirtelen hogy a sok hülyeség mellett már gamer póló is van. :D Gamer füles, egér, billentyűzet, szemüveg, szék, PÓLÓ. És ugyanolyan lenne mint egy sima póló, csak rá lenne írva hogy "Gamer". :D És 4000 Ft-al drágább lenne.

Amúgy sajnos érdemben nem tudok válaszolni.

2015. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:'DD jó lenne:D ezért tettem amúgy idézőjelbe:D
2015. okt. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!