Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdekel titeket youtube gamer...

Érdekel titeket youtube gamer csatorna? Kiket néztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok érdeklődés miatt kérdezem menyire érdekelt még a gamer csatorna mert én is csináltam egyett és ha valakit érdekel szeretnék véleményt kérni hogy milyen vagy miben kellene javítani.

Én elég sok gamer csatornát nézek: TheVr,Bturbo,Mikegames,pewdipie,paplovag stb...

A linket csak akor rakom be ha valakit érdekel mert nem reklámnak szánom.


2015. szept. 13. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Én játszok és nem azt nézem, ahogy más játszik.
2015. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt hallottam már... ezt ismerem..
2015. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy linkeld nyugodtan, gondolom piackutatásként tetted fel a kérdést.
2015. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én inkább felmegyek twitchre ha olyanom van és keresek egy szimpatikusat, de így külön hogy most őt fogom nézni stb. nincsen. Szerencsére elég jó a gépem hogy mindegyik játékot vigye.
2015. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen valamilyen szinten piackutatásnak is mondható én is játszom inkább mint nézem de ha csak 15 percem van mondjuk mert mennem kell valahova akkor ránézek valamelyik youtubosra. Amugy én inkább indie ismeretlenebb játékokról videózok amiket nem reklámoz senki se tv se internet.

A csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCk-whN9_ZhSJEDwZgqlamjQ

2015. szept. 13. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Hűha, te már nagyon sokadjára linkeled ide a csatornádat. Nem mintha konkrét bajom lenne vele, de úgy tűnik a GYIK-es hirdetés nem megfelelő a nézettséghez.

Javaslom hogy rakj a videóid címéhez egy nevet, amiről felismerhető hogy azt te csinálod.

2015. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Túl rövid az élet ahhoz, hogy játék helyett gameplay videókat nézzek. Még a jó játékokra sincs elég időm, nem hogy még ilyen ökörséggel pocsékoljam.
2015. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két fajta gameplay videó van. Az egyik a kommentár nélküli, "nyers" gameplay, amit jellemzően akkor néz meg az ember, ha egy játékban elakadt valahol, és meg akarja nézni, hogy ott hogy lehet továbbjutni. A másik pedig az, amit szórakozásból néz. Ezek tipikusan a kommentáros gameplay-videók, ahol nem is biztos, hogy a játék a fő téma, az csak amolyan körítés.

Én az első kategóriából a World of Longplays-t szoktam nézni (jómagam a retro játékok nagy kedvelője vagyok, így jó szolgálatot tud tenni ez a csatorna), utóbbiakból pedig RetroFaktor, Spaceninja88 (Visor), asd, Magyaros Paprika.

2015. szept. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én többet is megnézek és feliratkozva azokra vagyok akik újabb játékokat mutatnak be vagy tolnak végig. Ilyen pl a The VR. Kezdőknek is szurkolok pl P1P2 csatorna ami gondolom nemrég indulhatott és még amatőrök de van játék felhozatal. Az oculus meg ezek annyira nem is érdekelnek csak az újabb fps, stratégia... Szerintem támogatnunk kell az ilyen hazai csatornákat mert jó néha nosztalgiázni, nyomonkövetni a játékokat. Nincs mindannyiunknak ideje úgy játszani mint régen. Itt a linkek az emlitett csatornákra.

https://www.youtube.com/channel/UCrpWCVp9FuGA8OnGtA0rgsw

https://www.youtube.com/channel/UCjvSzwAmi5UL2Bqqz0U_IKA

2016. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!