Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Google youtuneon ha parner...

Google youtuneon ha parner vagy ellenőrzi hogy pl gameplay videónál eredeti a játék amiről készíted?

Figyelt kérdés
youtube gameplaycsatornát szeretnék indítani de mivel még a gépre is 3 évig kellett spórolnom nem nagyon engedhetek meg magamnak permieres játékokat... Az lenne a kérdés hogy azt ellenőrzi e valaki vagy lehet problémám abból ha először tört játékokról csinálnék videót,ha lenne elég néző és partner lennék később a bevételből már megvenném a videón szereplő játékokat,tört játék csak addig menne még nincs bevétel amiből meg tudom venni a játékokat a videózáshoz szerintetek ez így megoldható lenne vagy muszáj lenne rögtön kezdésnél megvenni mindent... tudom hogy törttel tisztességtelen de hazai helyzetek miatt csak fent leírt módon tudnám megoldani...

2015. júl. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
El se jut odáig a csatorna hogy híres legyen...
2015. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó isten :D
2015. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akik azért kezdenek el videózni, hogy megéljenek belőle sosem jutnak el a partnerségig. Amúgy meg ha nincs pénzed felejtős ahhoz, hogy igényes videós legyél sok mindenre van szükség...nem csak gép és játék kell...
2015. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megélni nem akarok belőle,persze menne magán célra is a pénzből de először fejlesztésekre menne és egyéb dolgokra hogy minél jobb minőségű videókat készíthessek,gép árával együtt maximum 400ezerrel tudok belefogni az a legnagyobb gond,mikrofont igény szerint tudok szerezni jó minőségűt is,de ha belegondoltok a tirexi féle perpatvarba nem olyan nehéz feldobni egy csatornát kivéve ha csal a statisztika...ez csak afféle hobbi ha már játszok,és van akit érdekel 1-2 teszt szívesen csinálom.főként ebben a tört játékos dologban csak az érdekel hogy egyáltalán fel e tehetem az ilyen videókat nem igazán a megélhetés a partnerséggel mert a nélkül is van mit ennem és fizetni is tudom a számlákat,mivel szeretek ilyenekkel foglalkozni,játszani,modellezni így 80-90%ban annak a finanszírozására jönne jól a plusz pénz.
2015. júl. 22. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked ebből nem lesz pénzed, nem kell aggódni...
2015. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben sose lehetsz biztos,másfél 2 év múlva mutatnék egy nyomtatványt vagy akármit youtube-s bevételekről mit mondanál?
2015. júl. 22. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár nyilvánosan kérek elnézést. De amíg normális mondatokat nem tudsz írni, addig maximum viccnek jók a munkáid.
2015. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!