Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamer szeretnék lenni, hogyan...

Lany188 kérdése:

Gamer szeretnék lenni, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
A párom imádja a játékokat (állandóan azokon lóg), és szeretnék én is részese lenni a világának, hogy tudjunk róla beszélgetni, közösen is játszhassunk, stb. Tudnátok ajánlani játékokat (teljesen kezdő vagyok), vagy oldalakat, amik segítenek ebben?
2015. szept. 21. 14:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
AZ lemaradt, hogy 20 éves lány vagyok.
2015. szept. 21. 14:03
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen témák érdekelnek?:)
2015. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Első és legfontosabb, hogy legyen egy erős géped. Ha mai játékokkal szeretnél játszani, akkor egy fél milliós géppel nem túloztam (főleg ha még gamer egér, gamer billentyűzet, és egy minőségi monitor is kell). Elég drága mulatság PC-n játszani mai játékokkal, csak egy processzor százezer forint felett mozog. Ha megelégszel 3-4 évvel ezelőtti játékokkal, akkor elég egy 150.000-200.000 forint körüli gép, vagy laptop. Játékokból nagyon sokféle van, mondj valamit mégis mi érdekel téged. Kocsik? Akció? Kaland? Nyitott világ? Belsőnézetes, vagy külső nézetes játék? Lopakodós? Horror? Esetleg valami más?


Le tudnád írni a géped adatait (proci, memória, videokártya)?

2015. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok megismerni nagyjából mindenféle játékot.. főleg FPS és szerepjátékok. :)
2015. szept. 21. 15:10
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

A 3-as olyan ordas nagy baromságot ír, hogy interneten keresztül nyilalt a hülyeség a fejembe.

Fél milliós gép? Értesz te egyáltalán a hardverekhez? 250-ből olyan gép kihozható, ami tökéletesen viszi a létező összes játékot. És erre még szükség sincs, ha valaki nem grafika/60fps búza. Gamer egér, gamer billentyűzet, atyaég, te is beleestél rendesen a marketing csapdájába. Van különbség egy 20k-s és egy 600 ft-os tescos egér között, de a kérdezőnek mégis mi a fenéért lenne rá szüksége? Le merem fogadni hogy te is azon nagyokosok közé tartozol, akik 1000Wattos 40.000 Ft-os tápegységet vesznek, mert az MENŐ.


Szerintem a barátoddal játszatok valamit Cooperatív módban, pl. valami Lego játékot vagy ilyesmit, és együtt élitek át az élményt. Ha tetszik a világ, akkor kereshetsz magadnak játékot, de kérdezd meg a barátod, hogy szeretne e veled együtt játszani valamivel. Én is játszottam jópár játékot barátnőmmel. :)

2015. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

#3 részben igaza van. nem olcsó a pc gamer-kedés de azért nem is olyan horrorisztikusan drága mint írta... viszont hogy ajánlani tudjunk neked tudnunk kell hogy milyennel szeretnél(vagy hogy párod mikkel játszik) és hogy neked milyen géped van?

de párat ajánlok régebbi és újabbak közül is.

gothic 1-2

fallout szériák

prince of persia szériák

darksiders

the elder scrolls v: Skyrim(esetleg előde az oblivion is)

fable 1,3

torchlight 1-2

assassins creed 2,brotherhood,revelations(azaz ezio auditore trilógia)

haegemonia: univerzum légiói(solon hagyaték csak multira jó ott nincs kampány sajnos)

deus ex 1-2,human revolution

risen 1-2

splinter cell: chaos theory,conviction


és jelenleg hirtelen több nem jut eszembe. ezekhez nem kell feltétlen mai gépet venni régebbi gép is jó és a legtöbbnek amit írtam van multija is így neten keresztül ketten is vihetitek. :)

2015. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem attól gamer valaki, mert fél milliós cucca van otthon. Ez egy hülyeség. Egyszerűen csak szeress kockulni.


Kezdésnek néhány alap rpg, ami nem is túl bonyolult: Mass Effect trilógia, Skyrim, Fallout 3 és New Vegas.


FPS: Borderlands 1-2, Bioshock: Infinite, Half-Life 2.

2015. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5.!


Légyszíves rakj nekem össze egy hardvert 250.000 forintból, ami elviszi élvezhetően, lehetőleg ne full low grafikán a Mad Max c. játékot! Tegyél bele mindent (gépház, monitor stb.)


Erre kíváncsi leszek.


Ja, egyébként egy 150 ezer forintos Acer E1-570G-s laptopom van, ezen játszok, de azért közel jártál.

Aki gamer, az általában nem 600 forintos tesco-s egeret használ, a kérdező pedig gamer szeretne lenni, ezért ennek megfelelően írtam a válaszom. Ha kíváncsi vagy az egeremre, azt is leírom, az sem 20 ezer forint volt, és nem is gamer egér.

2015. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 8#-as!

Nem szeretnék veled leállni vitatkozni, mert az már innen sejthető hogy nem lesz soha vége.

A Gamer fogalma sajnos megváltozott. A mai gamer egy marketing marionett bábú, aki megveszi a gamer cuccokat drágán, amik többnyire normális hardverek, gamer felirattal, több pénzért. Az IGAZI Gamer az egy játékos, aki imád kockulni, és sz**ron-h**gyon eljátszik, mert a játékért játszik, nem az FPS számlálóért és a zölden világító egérért.


Természetesen írok konfigot - SŐT! Jóval alatta kifog jönni. És videót is linkelek neked!


i3 4170 - 33k

Asrock B85m Pro 3 - 17k

FSP Hexa+ 400 - 11k

GTX 750 Ti - 35k

Winchester - ízlés szerint 10-15k között.

Gépház - Raijntek Arcadia 8k

Egér billentyűzet - ha valaki nem versenyzik vele, bőven kijön 6k-ból.

8 GB DDR 3 Ram - 14k

Ez eddig körülbelül 138-140 ezer forint. Monitor ebből bőven kijön. Még DVD olvasót is vehet bele. Hangfal is ízlés kérdése, 2k-tól a csillagos ég. DIREKT választottam ilyen alsó-középkategóriás konfigot példának.


https://www.youtube.com/watch?v=4mNr71hn_Bg


És a kártya még bőven OC-zható, és mivel pénz maradt (elvileg 250 volt a keret) vehet magának jóval erősebb kártyát.

Az i3 helyett meg i5-öt. Még ÍGY IS KIJÖN.

És az általam írt konfiggal is tökéletesen játszható a Mad Max.

Nem akarlak sértegetni, és vitázni sem (semmi értelme nincs) de azért pár dolgot tegyünk félre, ne verjük át a kérdezőket.

2015. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Szóval azért összegzem:

Durva 140-ből kijött az alapkonfig. + 10k hangfal és dvd olvasó.

+ 50 a monitor. Ez már 200.000. + 25 a kártyára, + 25 a procira, megvan az i5, és egy jóval erősebb kártya. Ennyi. Megeszi a Mad Max-et reggelire, sőt, a létező összes játékot futtatja.

2015. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!