Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Élő szobor akarok lenni! Hogy...

Élő szobor akarok lenni! Hogy kezdjek hozzá? Tényleg meglehet belőle élni külföldön?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:
senki semmit elősször?
2013. febr. 28. 23:02
 2/8 anonim válasza:
100%
Gyakorolj sokat és ne add fel az álmaid bárki bármit mond!
2013. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy lesz!:D
2013. márc. 1. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy kezdj hozzá, azt nem tudom, de azt, hogy abból megélni nem lehet, az biztos.
2013. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
honnan tudod?:D
2013. márc. 1. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon különleges vagy akkor biztosan meg tudsz belőle élni. Tudod mint az a kaméleon ember, aki befesti magát és oda áll valami elé és alig lehet észrevenni hogy ott van.
2013. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én találkoztam egyszer egy magyar férfival Olaszországban. Szintén élõ szoborként dolgozott. Õ azt mondta, hogy elég sokoldalúnak kell lenni, de elég jól lehet keresni vele. Azt is mesélte, hogy van egy vizsgabizottság, akik elõtt be kell mutatni, a produkciódat. Õk adnak engedélyt, hogy élõ szoborként dolgozhass.
2013. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 wapo válasza:
100%

Mi kell hozzá?

Egy ütős ötlet.Vagy meghökkentő, vagy a felállítási helynek legjobban megfelelő.Festék és-vagy kosztüm.

Türelem-türelem-türelem.

A vizsgabizottságot nem tudom, de elképzelhető.

A nyáron láttam jó párat, Ausztriában, Olaszországban. nem a legkönnyebb munka napi 8-10órát állni a tűző napon, szélben esőben. Mert ha meg akarsz belőle élni akkor ez a minimum.

2013. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!