Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-be milyen...

League of legends-be milyen jó adc-ket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából a mainem az adc a karakterek közül imádom Sivirt,Tristanát,Ashet. De szeretnék még másokat is kibróbálni.

2015. szept. 8. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Az összes adcvel kell helyezkedni, nem csak Vaynenel

Semmi skillshot, csak Q és AA szinte. Ulti is annyi is csak free statek 1 gombnyomásra, self peel E-vel, 2 seces gapcloser ha rosszul helyezkednél, 2 seces gapcloser, hogy egyszerû legyen kiteolni, ráadásul 2 secenként +50% sebzés, botrk 1. item, amivel ugyanannyit sebez mint egy infis adc, csak sokkal biztonságosabb, ha van lifesteal is és még könnyebb kite. Csak elsôre tûnhet nehéznek rossz adc játékosoknak, mert látták, hogy mozognak vele, miközben lônek. Ez nekik új, egy csomóan adcként állnak 1 helyben és lövik azt, aki rájuk megy.

Utolsó! én is ezt hittem Dravenrõl, utána rájöttem, hogy minden azon múlik, hogy elkapod-e? Ha nincs fejszéd nincs sebzésed és nem tudsz folyamatosan W-zni, szóval könnyen meghalsz. Az is fontos, hogy mindig 2 fejszéd legyen, teamfightban, és irányítani is kell ôket, ami 50 fps alatt elég nehéz. Az ultit is aktiválni kell még egyszer jó idõzítéssel, hogy ne tudják másodjára kikerülni.

2015. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tehát, nem csak azt gondoltad hogy nehéz hanem még mindig azt gondolod, magyarul. :D Épp az a mechanika amiről beszélsz a nehéz. :3
2015. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Draven és Kalista elég jók, de mechanikailag ők a legnehezebbek (előbbinek a fejszék elkapása, utóbbinak a hatékony AA és ugrások).


Vayne nagyon törékeny és kicsit a range-e, de most elég felkapott, és mivel eleinte nincs crit-je, egy korai Randuin sem fogja meg (mondjuk kevesebben is építik most már, ezt hozzá kell tenni).


Caitlyn jól kezelhető és elég jó távolságra lő; Graves valamivel tankosabb, mint a többi ADC és burst-ös is nagyon; Lucian mobilis és jó vele siege-elni és siege-et fogadni is.


Ha csak szórakozni akarsz, akkor próbáld ki Thresh-t is; ha jól játszod, jókat lehet vele mókázni, de azért ranked-be nem érdemes vinni, hacsak nem vagy annyival jobb, hogy kompenzálni tudod a hiányosságait (short range, escape hiánya).

2015. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

DRAAAAAAAAAAAAAAVEEEEEEEEEEEEN

és persze vayne-ha a legnehezebb mechanikát keresed.

2015. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jesszus srácok egy dolog biztos, ha aztmondod , hogy vanye könnyű akkor szar vagy enniy kész nincsmit mondani ez így van.
2015. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vayne könnyű egy adc main számára. Na látod, ezt úgy mondtam ki hogy még sz*rnak se kellett lennem hozzá.
2015. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!