Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-be milyen...

League of legends-be milyen jó adc-ket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából a mainem az adc a karakterek közül imádom Sivirt,Tristanát,Ashet. De szeretnék még másokat is kibróbálni.

2015. szept. 8. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vayne elég könnyû és soloqban is az egyik legjobb. Mordekaiser rework óta gusztustalan botra ADC-ként egy aggresszív supporttal.


Kalistát inkább akkor ajánlanám, ha duozol a supporttal, viszont akkor nagyon ki lehet használni. Jinx is erôs csak semmi escape skillje, szóval nagyon a csapattól függ, hogy meddig él.


Ezeket érdemes kipróbálni, majd ha gondolod a többieket is, mert lehet hogy valamelyik champ tényleg megtetszik, ha meta, ha nem és ha maineled többet érsz vele, mint gyakran játszott champekkel menni. Pl nekem Draven kb 3. champ volt, akit kipróbáltam, azóta is mainem és sokkal jobb vagyok vele, mint bármelyik más adcvel.

2015. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segítettél. :)
2015. szept. 8. 16:49
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is Vayne-t akartam írni. Van egy ilyen félig meddig mém szerűség. Akkor mondják hogy ha nem tudott vayne érvényesülni, de late game-ben így is aprít. Ez így hangzik:


"Hát, akkor is egy Vayne marad..."

2015. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De szerencsémre most ingyenes szóval mindenképp kipróbálom.
2015. szept. 8. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Vayne az egyik legnehezebb ADC a játékban lol

Az más kérdés, hogy late game is a legerősebb, de viszont qrvamód jól kell vele helyezkedni...

2015. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz, eléggé kézre tud esni.
2015. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vayne nehéz, de a héten igyen játszhatod. Próbáld ki.

Én Dravent ajánlanám amúgy

2015. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Játszottam már Vayne-t. Viszont Draven az aki lényegesen nehezebb. Ez tény, nem magánvélemény.
2015. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni hogy ha tényleg könnyű adc kell, olyan aki fáj is, akkor Graves.
2015. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem személytől függ, kinek mi a nehezebb.

Nekem Vayne a nagyon nehéz, Draven pedig könnyű. Csak a fejszéit kell elkapni.


Jó, és könnyű adc pl Jinx, Caitlyn

2015. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!