Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diana-t vagy ekko-t vegyem midre?

Diana-t vagy ekko-t vegyem midre?

Figyelt kérdés
Sziasztok,agyalok melyiket vegyem meg,irnátok pár szempontot erről a kettő champről?

2015. júl. 26. 17:13
 1/5 anonim válasza:

Diana jó mid-es, jungle-nek és top-nak is jó lehet. De nincs menekülőképessége ami mondjuk egy elég nagy probléma.

Ekko a gyengítések után rosszabb lett de még mindig OP. Diana-val ellentétben neki menekülőképessége. Ha kap egy kezdőfeedet akkor lehet vele carry-zni.

Diana-val sokkal könnyebb játszani. Én Diana-t javaslob.

2015. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos, az egyáltalán nem igaz, hogy Dianának nincsen escape spellje, enemy unitra nagyon jól ki lehet ugrani Q + ultival. Bár az igaz, hogy miden laning phase alatt, míg nem üti meg a lvl6-ot eléggé gyengusz, de jön a lvl6os levelup, és szinte azonnal leburstölöd az enemy midlanert. Jungle-be meta most, hú, de még mennyire... kap néhány killt, és viszi a meccset a hátán. Olyan ability kitje van, amivel könnyű carryzni (már ha rendesen betalálod a Q-kat és nem tryhardolsz, mert abba bizony beletörhet a bicskád). Manával tudni kell gazdálkodni, illetve az E is nagyszerű gap closer. Lich Bane + Nashor's Toothtal elképesztő burstje lesz, Ludens is jól proccol Diával.


Ekkóval kapcsolatosan vegyes érzelmeim vannak. Baromi nehéz champion, elszúrod az ultidat = halott vagy. Az ugrása jó gap closer + escape spell, viszont ha a W-det nem találod be és nem stunnolsz vele, megint halott vagy. Nagyon kétélű kard Ekko, rengeteget kell belefektetni, vért fogsz vele izzadni eleinte, de utána ki fog fizetődni. Csak az a kérdés, hogy mikor. Láttam jungle-be is, nemcsak midre és topra, de véleményem szerint jungle-be nem az igazi. Midre kell vinni, max. topra (bár topra szerintem a meta miatt papírnak számít, nem tudom, ki hogy van vele).


Mindkettő nagyon jó champion, mindkettő igényli a gyakorlást, és szerintem egyik sem könnyebb a másiknál. Bármelyik jó befektetés lehet, de Ekkóra nagyon rá kell érezni, és nagyon mellé lehet nyúlni vele, ha egyszerűen nem fekszik neked.

2015. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azért tettem fel ezt a kérdést,mert pont az ilyen gombnyomogatós ide-oda ugrálós champek jönnek be,zed,lb ,most ezt a kettőt gyakorlom,és érzem hogy kezdek belejönni.
2015. júl. 27. 17:48
 4/5 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 27. 17:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennyire elképzelhető hogy ekkot vagy dianat nerfelik,vagy diana kap egy reworkot?
2015. júl. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!