Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiorát, Tryndát, vagy Miss...

Fiorát, Tryndát, vagy Miss Fortunet vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek melyiket kéne megvennem? Topra szoktam menni. Vagy esetleg gyűjtsek mondjuk Yasuora? Mit gondoltok? Nektek ki a kedvencetek?

Előre is köszi:)



2015. júl. 24. 10:19
 1/8 anonim válasza:
Mind a három elég jó champion. Hogyha topon játszanál, akkor szerintem Miss Fortune ki van lőve. Fiorával nem játszottam még, de mondom, hogy ő is erős. Tryndamere pedig nekem a főkarakterem, nagyon jó statokat értem el vele (azon alkalmakkor az AD-n volt a hangsúly), és szerintem nem is nehéz vele játszani.
2015. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiora rework után lesz csak igazán jó. Nemsokára jön.

Tryndamere jó topra, bár 1-2 champion nagyon megszivatja. Elég könnyű őt játszani. Kezdőknek ajánlott.

Miss Fortune AD carry, de nem a legjobb.

Yasuo nem ajánlott kezdőknek. "Easy to play, hard to master" champion, de nagyon jól lehet vele carryzni, ha megy.

2015. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na jó, kifejtem jobban.

Yasuót kezdőknek sosem ajánlom, mert rengeteg skillt, gyakorlást, izzadtságot és vér igényel. Vért fogsz vele izzadni eleinte, "easy to play, hard to master". De egy jó Yasuo elvisz egy gamet a hátán tökegyedül.

Fiora papír nagyon, de kezdőknek jó topos. Hamarosan rework jön rá, sokoldalúbb és nehezebb lesz lényegesen. Most belevered a fejed a billentyűzetbe, és kábé penta. (Annyira azért nem, mert rossz helyezkedés esetén teamfightban kiszedi az ADC elég könnyen.)

Miss Fortune nem rossz ADC alapvetően, csak nincsen escape spellje így könnyen elkaphatják (passzív ellenére is), és elég alapos feedet igényel ahhoz, hogy megerősödjön late game-re.

Tryndamere jó topos, ahogy az első is mondta. Nem igazán ismerem, mert nem vagyok topos main, de láttam már eléggé durva Tryndákat. Kis feeddel állattá válik.

2015. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Tudtok még erős champeket kezdőknek?:)

2015. júl. 25. 00:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik legerősebb karakter: GAREN.


Előnyei: - Olcsó

- Minden szinten megállja a helyét

- Erős, tankos

- Könnyen kitanulható, semmiféle nagy gyakorlást nem igényel

- Legegyszerűbb karakter, countert sem nagyon tudnak rá hozni


Hátrányai: - Nem annyira mobilis, de ott van a Q-ja menekülésre 100%-ig bombabiztos, elkapni nem fognak tudni lategameban,


ŐT VEDD MEG!

2015. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. júl. 25. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Lux kezdő mideseknek jó, Garen és Tryndamere is jó kezdésnek topra, Ashe/Sivir/Twitch esetleg egyszerűbb ADC-nek, jungle-be Nunu vagy Warwick, supportnak Sona/Janna.
2015. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 9. 23:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!