Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb, Dota 2 vagy a LoL?

Melyik jobb, Dota 2 vagy a LoL?

Figyelt kérdés
A lol-ban nem vagyok valami jó, sőt szinte mindig én vagyok a csapat noobja pvp-ben, flamelnek folyamatosan, de még csak 2 hónapja kezdtem, hátha még van remény... közben gondoltam kipróbálom a dota 2-t is. Kíváncsi lennék hogy ki szerint melyik a jobb, és miért.

2015. jún. 11. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezen játékok fajtájából eredően mindegyikben rengeteg az idegbeteg.


A legfontosabb, amit meg kell tanulnod először, az a leszarás képessége. Ha már tudsz leszarni, akkor élvezni fogod a játékot.

2015. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát csak ez a probléma, a Dota csapatjáték. Épp ez lenne a lényege, hogy ne szard le a másik 4 társadat, hanem dolgozzatok össze, de ez ezzel a közösséggel szimplán lehetetlen.
2015. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem a csapatjátékot kell leszarni, hanem azt a 1/2/3/4 szúkát, aki elküld a kurw annyádba fél percenként.
2015. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor most elmondom, hogyan lehet úgy játszani, hogy a csapat ne flameljen/reportoljon és élvezhető is legyen a játék...


1) Köszönj a teamedned játék elején, esetleg meg is kérdezheted hogy vannak... aki rögtön lebaszást ír vissza, esetleg "stfu", azt muteold.


2) Mondd meg, hogy te erre a lanere akarsz menni, ezzel a heroval. Esetleg kérj meg valakit szépen (please, nem pls vagy plz), hogy válasszon melléd jó combo herot, és köszönd meg, ha megteszi.


3) Játék elején kívánj sok sikert a csapatodnak (glhf, team).


4) Ha valaki gyengén játszik, ne kezdd el te magad flamelni, inkább mondd el neki, mit csináljon jobban (mit buildeljen, hogy pozicionálja magát).


5) Nyugodtan használd a mikrofonod, mert úgy nem telik el sok idő az írással.


6) Vezesd a teamed, mindig mondd, pontosan mit csináljanak.


Ha ezt betartod, akkor 10-ből 9-szer jófej lesz mindenki (már aki tud angolul), és segítőkész. 10-ből 6-7x nyerni is fogtok.

2015. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
előző, pontosan ezt szoktam csinálni, csak mikrofonom nincsen. néha tényleg akadnak jó fejek, akik együtt működnek vagy segítenek, de a legtöbben le se sz*ják hogy én próbálok barátságos lenni. Ha meg találkozom egy nálam gyengébb játékossal, szoktam írni neki hogy mit érdemes venni, meg iyesmi, de a nagy részük csak annyit mond hogy stfu aztán megöleti magát percenként.
2015. jún. 13. 20:40
 16/16 anonim ***** válasza:
Ismerős... ha ennyire nagy faszok, akkor azt szoktam csinálni, hogy mindenkit muteolok teamből, és eljátszom, hogy botok ellen játszok :D olyankor egy kicsit jobb a helyzet, meg nem basz fel annyira, ha nem csinálják amit mondasz. Ja, és a pingeket meg nem szokták azért figyelmen kívül hagyni.
2015. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!