Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csgo-hoz melyik egér jobb?

Csgo-hoz melyik egér jobb?

Figyelt kérdés
Steelseries sensei,steelseries rival,és a razer deathradder chroma között gondolkodok.Főként awp-s vagyok,de szokásos m4/ak kombót is használok.Ezek az egerek közül melyiket vegyem meg?

2015. jún. 9. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A Sensei-t semmiképpen, a Kana V2-nek jobb a szenzora.

A Rival az egyik legjobb egér a világon, de kis kezűeknek kényelmetlen lehet.

A Deathadder Chroma jó lenne ugyan, de hihetetlenül rossz az anyag- és összeszerelési minősége- ócska mikrokapcsolók, nyikorgós műanyagok, lötyögős görgő, kemény vezeték. Ha valahol találsz a régebbi 3G/3,5G szériából, azokat nyugodtan megveheted, de az újabbakat nagyon nem ajánlom.


Szóval ha kis kezed van, Kana V2, ha nagy, Rival.

2015. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm szépen a választ !Én még mindig abban a hitben élek,hogy az egerek 80% azért romlik el ,mert nem kezelik megfelelően,viszont,kockáztatni nem merek,ugyanis gimibe járok,nem vagyok aktív,kereső ember.Tehát ,először is mondtad,hogy rival/kana v2.A kana v2 hangzásra megfogott,és ösztönösen ,teszteket olvastam róla,kontrát nem találtam,max azt ,hogy túl alacsony.Tehát ma megyek megrendelni az új Steelseries Kana v2 névre hallgató jószágot.Köszönöm szépen,hogy felhívtál csupán egy tagadással,és ha 2-3 év múlva még mindig ezt az egeret fogom használni,akkor örömmel emlékezek vissza,arra aki ezt javasolta nekem :D
2015. jún. 13. 07:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Javítom:Köszönöm szépen,hogy felhívtál csupán egy tagadó jellegű szóval,arra ,hogy ne a senseit vegyem.
2015. jún. 13. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyes, nem fogod megbánni.
2015. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már kb 1 hónapja nyúzom az egeret :D

A lod funkció nagyon zavart ezért leragasztottam a lézerét,nagyon precízen tudok vele célozni,érzem,hogy többet tud,és hogy jobb vagyok vele,rántások közben nem akad,perfect!Köszönöm hogy lemondattál a senseiről,de megkérdezném,mi a különbség a sensei raw és a kana v2 között?

2015. júl. 10. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!