Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy járnék jobban anyagilag?

Hogy járnék jobban anyagilag?

Figyelt kérdés
Vennék egy 300.000-es pc-t és tölteném rá a játékokat vagy a másik lehetőség hogy vennék egy ps4-et és használtan venném hozzá a játékokat és cserélgetném is őket miután rommá toltam.

2015. máj. 28. 20:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
sztem. egyikkel se , a Ps4 jó ötlet de inkább , ha van bankkártyád , akkor töltsd le a ps4-re( mert úgy annyiba kerül mint használtan csak épp vadonat új a játék és csak akkor nem tudod használni ha a ps is elromlik teljesen
2015. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
a végére a zárójelet lehagytam véletlenül
2015. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magyarul, ha ps bedöglik akkor minden játék halott? Big deal, ki ne hagyjátok.
2015. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én mindig is pc párti voltam, mert ps 4 az csak játék, de egy jó géppel nem csak játszani lehet ,hanem ha úgy hozza a sors, akár dolgozni is, vagy office (táblázat kezelés, szöveg írás), míg ha csak ps4-et veszel és van valami kis irodai munka jellegűd, mint szövet létrehozása stb, akkor is be kell ruháznod mellé legalább egy ratyi 60-70 ezres gépre.
2015. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 28. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha töltögetsz, akkor elég hamar "vissza fog jönni" a drágább hardver.


Plusz, konzolokkal ellentétben 60 FPS-ben fogsz kapni mindent.


#pcmasterrace

2015. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én se lennék egyedül "konzolos". Megvan bennük minden szép és jó, a játékgyártók igyekszenek exkluzív címekkel átcsábítani a jónépet konzolra, de szerintem önmagában nincs létjogosultsága. Plusz, ahhoz, hogy ki tudd használni (az egyébként korlátozott) képességeit, egy jó TV sem árt, amivel együtt már legalább 200 ezernél jársz.


Aki kicsit ki akarná használni az asztali gépek által nyújtott egyéb lehetőségeket, az pofára esik. Konzolon sosem fogsz szöveget, képeket, videót szerkeszteni, vagy bármilyen más jellegű munkát végezni. Vehetsz meg tucatnyi játékot rengeteg pénzért, aztán generációváltáskor, vagy ha a konzol meghibásodik, dobhatod a kukába az egészet.


PC-re azért még legálisan is nagyon olcsón beszerezhetőek játékok, töredékéért a konzolos címeknek, így azokat nem kell pár alkalom után továbbadnod, hogy az árán újat vegyél, mert jobban megéri. Ha meg tényleg csak valami f*s játékot akarsz kipróbálni, nem kell garanciavesztéssel kichippeltetned a géped, hogy ezt "ingyen" megtedd, olykor csak 10-20 perc játék erejéig.


Arról nem is beszélve, hogy a konzolok hardveresen valamelyest el vannak maradva egy 250-300 ezres géphez képest (abba talán még egy FHD monitort is beleszoríthatsz 30 ezerért). Gépen minőségibb szolgáltatást is kapsz a pénzedért.

2015. máj. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még ps3-on is lehet videot szerkeszteni
2015. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 - Elnézést, ha valamiben tévedtem, én az első PS óta nem játszottam konzolon, legfeljebb futólag. Ugyanakkor kétlem, hogy olyan széleskörű lehetőségek akadnak videoszerkesztésre PS-en vagy XBOX-on, mint gépen.


Nem ellenzem a konzolt, de nem látom értelmét.


#7 voltam.

2015. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem számítottam ilyen minőségű válaszokra. Hatalmas segítség voltatok köszönöm. Pc-t fogok venni Config : gtx 980/ i7 4790K vagy i5 4690K ( költségvetéstől függően ) vmi alaplap és 8gb ram ( hardveraprórol veszem )
2015. máj. 29. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!