Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3-ban hogyan tudok kettő...

Szöszii98 kérdése:

Sims3-ban hogyan tudok kettő általam készített simet összehozni másik családból?

Figyelt kérdés
Csináltam kettő családot és megoldottam, hogy egymás mellé költöztettem őket, de nem tudom, hogy hogyan tudnám őket összehozni. Így most az egyik családnál összehoztam a kettő kamaszt, de amikor beléptem a másik családhoz akkor még csak ott sem volt a srác a lány "ismerősei" között. Most mit csináljak?

2015. máj. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináltál mentést? És tutira elmentette? Mert jónak tűnik az, amit írtál.
2015. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beírod a kódot: testingcheatsenabled true


Innentől kezdve azt csinálsz, amit akarsz. Felhúzhatod a kapcsolatukat, és hozzáadhatod a háztartásodhoz bármelyik simet a városból.

2015. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen csináltam mentést, de még így is úgy mentette el a játék mintha két külön város lenne amibe élnek. Ha meg benne maradok egy családnál a játékba és családot váltok akkor meg elvesznek a vágyak. Úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok.
2015. máj. 30. 15:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ezt a kódos dolgot hátha sikerül.
2015. máj. 30. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!