Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Five Nights at Freddy's 2 ....

Misyutaki kérdése:

Five Nights at Freddy's 2 . Telefonos ürg mit mond?

Figyelt kérdés

Valaki letudnà irni vagy tudna magyar forditast bemasolni, hogy az összes éjszakán mit mond a telefonos csávó.

Köszönöm!



2015. márc. 30. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
*ürge
2015. márc. 30. 13:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg linkelsz róla egy videót szívesen lefordítom.
2015. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


De rendes vagy ^^

Viszont nagyon hosszu a szöveg szoval megertem ha nincs erőd leforditani ^^

2015. márc. 30. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz tökéletes a fordítás, és fenn tartom a jogot hogy lehet vannak kisebb hibák benne de igyekszem:


Helló. Helloo. ehh szerettem volna felvenni egy üzenetet számodra, mely segítségével könnyebb lehet az első éjszakád. Uhm Egyébként abba az irodába dolgoztam én is előtted. Én... végeztem ott, a múlt héten, szóval tudom hogy nagy a nyomás, de itt vagyok hogy elmondjam hogy nincs miért aggódni. Jól fogod csinálni. Szóval összpontosítsunk arra hogy túl legyél az első héten.


[így választom el amikor a videóba új részlet jön]


Nézzük csak. Először is egy bemutatkozó üdvözlés a cégtől amit fel kell olvassak. Ez egyfajta formalitás, tudod. "Üdvözlünk a Freddy Fazzbear pizzázóban: egy varázslatos helyen gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt ahol a fantázia és as szórakozás valóra válik. A Fazzbear produkció nem vállal felelősséget kár, vagyon vagy személy iránt sérülés vagy haláleset felfedezése esetén.


na most elfáradtam. majd ha lesz időm megpróbálom tovább :D

2015. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


URISTEN DE JO FEJ VAGY !!!

Viszont akkora egy idiota vagyok ne haragudj de telorol irtam es nem a jo linket masoltam be :

A Five nights 1 reszet kuldtem nem a masodik reszet :/

Ezek utan foleg megertem ha nem akarod leforditani :)

Bocsi!

2015. márc. 31. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"ööö hello, hello hello! ööö, Hello, és üdvözöllek, az új nyári munkádon, a megújult és továbbfejlesztett Freddy Fazbear Pizzázóban. Azért vagyok itt hogy beszéljek neked néhány dologról, amire lehet számítani, hogy segítsek neked az első héten az elindulásban az új és izgalmas karrieredben. Azt akarom hogy felejtsd el azt amit hallottál a régi helyünkről, tudod. Néhány embernek még mindig negatív benyomása van a cégről. a régi épület az enyészet martalékává vált már egy ideje. De meg akarlak nyugtatni, hogy a Fazbear produkció a családi szórakozás és a mindenek feletti biztonság iránt kötelezte el magát. Egy kisebb vagyont költöttek az új animatronikokra, arc felismerőre, tovább fejlesztett mozgás készségre. Hát nem szép? De a legfontosabb, hogy mid benne van egy bűnügyi nyilvántartásba. Ezek egy mérföldnyire is érzékeli a "ragadozót". Francba ezért is fizetjük őket hogy téged őrizzenek. Most hogy így mondom, nincs új rendszer hiba nélkül. Te vagy a második őr aki ezen a helyen dolgozik. Az első srác befejezte a hetét, de panaszkodott a... feltételekre ezért áttettük őt a nappali műszakba. Nos, szerencsés vagy nem? Főként amiatt fejezte be, mert bizonyos karaktere úgy tűntek mint ha mozognának éjjel, és meg akarják közelíteni az irodáját. Mi már tudjuk hogy ennek a bekövetkezése lehetetlennek kéne hogy legyen, abban az étteremben ami a legbiztonságosabb hely a földön. Szóval a mérnökeink nem igazán találnak magyarázatot erre, mert a működési rendjük szerint soha nem léphetnek éjszakai módba. Szóval amikor elcsendesedik, ők azt hiszik hogy rossz szobába vannak. Ezért megpróbálnak olyan helyet keresni ahol emberek vannak, és ez a te irodád. Szóval az ideiglenes megoldásunk ez: Van egy zene doboz a díj számláló fölött, amit átalakítottunk így sebesülést tud okozni távolról. Tehát csak néha kapcsolj át a díj számláló videó jelre. Nem túlzottan hatásos az összes animatronikra... csak néhányra. Ja és a többieknek van egy sokkal egyszerűbb megoldás. Lehet hogy egy kisebb hiaba történt a rendszerben A robotok egy belső csontváznak látnak téged ha nincs rajtad a jelmez, és várják hogy fölvegyél egy jelmezt. Hé... már kaptál is egyet. Egy üres Freddy Fazbear fejet. Probléma megoldva! Bármikor felteheted amikor szeretnéd, és elhagyhatod amikor szeretnéd. Végül, ha elkóborol majd vissza talál.


Nagyjából. De ahogy mondtam a fordítás nem tökéletes lehetnek benne hibák.

2015. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez volt az első.
2015. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jajjj nagyon halas vagyok neked !!!! annyira rendes vagy !!!! ^^
2015. márc. 31. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!