Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Five nights at freddy's...

Five nights at freddy's telefonos krapek szövegének magyar fordítása valaki? pls

Figyelt kérdés
valakinek a youtube-os satornáján már láttam kommentben hogy leírta de nem találom. valaki légyszi
2014. nov. 21. 20:00
 1/8 TheAdam531 válasza:
100%

Szia!

Én voltam aki elkérte Zetti-től a feliratot, nem tünt el csak le kellet nyitni a kommenteket....

Mindegy mindenesetre itt van! :)


1.nap:

Hello? Hello, hello? Uh csak küldeni akartam egy üzenetet hogy segítsek az első éjszakádon. Elötted dolgoztam az irodában és épp ezen a héten fejezem be a munkám. Tudom hogy elég stesszes a munka de ne aggódj semmi miatt. Rendben leszel. Szóval koncentráljunk hogy átvészeld a hetet oké? Lássuk csak itt egy bevezető üdvözlő a cégtől amit fel kell olvasnom. Minden legális isten hozott a Freddy Fazbear's Pizzázónál. Egy varázslatos hely gyerekeknek és felnőtteknek ahol a fantázia és szórakozás életre kel. A Fazbear vállalat nem felelős semmiféle sérülésért sem emberre sem tárgyra. Ha sérülés vagy halál történik 90 napon belül jelenteni kell vagy amint az épület fertőtlenítve és takarítva lett és a szőnyeg ki lett cserélve. Blah blah blah tudom hogy ez rosszul hangzik de tényleg nem kell aggódnod semmi miatt. Uh a masinák éjszaka egy kicsit bohókásak de lehet őket hibáztatni? Nem, mi lenne ha nekem is 20 évig ugyanazt a dalt kellene énekelnem és még csak nem is fürüdhetnék? Én is egy kicsit ideges lennék esténként. Szóval ne felejtsd ezek a karakterek fontos szerepet töltenek be a gyerekek szívében és ezért tisztelettel kell velük bánnunk. Oké? Szóval ne felejtsd szeretnek este mászkálni. Esténként szabadon mozognak. Uh le áll a motorjuk ha sokáig ki vannak kapcsolva vagy valami ilyesmi. Régebben napközben is mozoghattak, de akkor megtörtént az 1987-es harapás. Hát igen. Csodálatos hogy az emberi test hogy képes élni a frontális lebeny nélkül is ugye? A biztonságodra vonatkozóan a tényleges veszély rád mint éjjeli őr az ha észrevesznek ezek a masinák akkor nem fognak felismerni mint embert. Valószínűleg fém csontváznak látnak amin nincs kosztüm. És mivel ez a Freddy Fazbear's Pizzázó szabályzatába ütközik valószínűleg megpróbálnak... erőszakkal belekényszeríteni egy kosztümbe. Tudod ez nem lenne olyan rossz dolog ha a kosztüm nem lenne tele rakva keresztgerendákkal,vezetékekkel és szerkezetekkel főleg az arc körül. Szóval képzelheted hogy ha bele tuszkolják az arcod az milyen kényelmetlen... és halálos lenne. Az egyetlen testrészed ami meg látná a felszínt az a szemgolyód és a fogaid lennének ahogy kidüllednének a mszkból heh. Hát igen ezeket a dolgokat nem mondják amikor fel vesznek. De hát az első nap nem is kihívás. Holnap is beszélünk. Uh figyeld a kamerákat és ne felejtsd el csak akkor bezárni az ajtókat ha muszáj. Spórolj az energiával. Oké jó éjt.


2. nap:


Uh, hello? Hello? Ha ezt hallod akkor átvészelted a második napig, uh gratulálok! Uhm most nem fogok annyit beszélni mivel ahogy telik a hét Freddy és barátai egyre aktívabbak lesznek. Uhm jobb lesz ha meg nézed a kamerákon hogy a helyükön e vannak miközben beszélek csak hogy minden rendben legyen. Um.. elég érdekes hogy maga Freddy nem sűrűn jön le a színpadról. Azt hallottam hogy ő inkább a sötétben szeret mozogni, uhm szóval még egyel több indok hogy ne fogy ki az áramból, igaz? Föl szeretném hívni a figyelmed az ajtónál lévő villanyokra. Olyan részeket világítanak meg amiket kamerákkal nem láthatsz pontosan az ajtók mellett. Szóval ha nem találsz valamit vagy valakit a kameráddal csekkold a villanyokat. Uhm lehet hogy még lesz pár másodperced reagálni is... Persze nem mintha veszélyben lennél. Ilyesmire nem céloztam. Uh ja és csekkold néha a Kalóz Öblöt. Az ott lévő karakter elég különleges, mivel akkor lesz a legaktívabb ha sokáig nem használod a kamerákat. Azt hiszem azt sem szereti ha bámulják. Vagy nem is tudom. Na szóval biztos vagyok benne hogy mindent az irányításod alatt tartasz. Nem sokára beszélünk.


3. nap


Hello, hello? Héj elég jól haladsz! Ühm a legtöbb ember nem tart ki ilyen sokáig. Úgy értem tudod ők ilyenkorra már más munkát választanak. Uhm nem arra célzok hogy ilyenkorra már halottak. É-Én nem u-utaltam ilyesmire. Na sz-szóval a legjobb ha nem tartalak fel sokáig. Mától elég komolyra fordulnak a dolgok. Uhm héj van egy ötletem: ha elkapnak és elakarod kerülni hogy egy Freddy jelmezbe tuszkoljanak tettesd magad halottnak. Tudod légy mozdulatlan. Van egy kis esély hogy talán azt hiszik hogy egy üres jelmez vagy. Habár ha azt hiszik hogy üres jelmez vagy, lehet hogy akkor meg egy fém csontvázat tuszkolnak beléd. Kíváncsi vagyok az milyen lenne. Tudod mit? Felejtsd el. Az a legjobb ha nem kapnak el. Uhm oké akkor hagylak is. Viszlát késöbb.


4. nap


Hello, hello? Héj wow 4-dik nap. Tudtam hogy megtudod csinálni. Uh figyelj lehet hogy már nem leszek itt holnap szóval lehet hogy nem tudok küldeni üzenetet neked már.(((dörömbölés))) E-Ez e-elég rossz nap volt nekem. Uhm É-Én örülök hogy küldtem üzeneteket neked (((torok köszörülés))) amikor tudtam. Uhm héj tégy nekem egy szívességet ((((dörömbölés dörömbölés)))) Talán valamikor megnézhetnéd azokat a kosztümöket belülről is a hátsó színpadon. ((((dörömbölés dörömbölés)))) Megpróbálok kitartani amíg jön valaki. Talán nem lesz olyan rossz.dörömbölés dörömbölés Uhm É-É-Én mindig kíváncsi voltam mi van azokban az üres jelmez fejekben. (((Freddy elkezd zenélni))) Tudod... (((nyögés))) oh ne... (((masina hangok és statikus zörej)))

Ezen a napon nyírják ki a telefonos hapsit a "masinák".


5. nap


Igazából ezt nem lehet lefordítani magyarra mert még angolul sincs sok értelme. A lényeg hogy a telefonos hapsit kinyírták az előző nap és ezen a napon kapunk egy ismeretlen hangú démoni telefon hívást, talán a masináktól mivel a készítő elárulta hogy van sztorija a játéknak miszerint a masinák kísértik a pizzázót. Na mindegy

2014. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) ki az a Zetti? :D
2014. nov. 23. 08:45
 3/8 TheAdam531 válasza:
A csávó youtubeon, ez a neve és én kértem tőle hogy fordítsa le a telefonhívásokat.
2014. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

az 5. éjszakáról: nem volt szörny hang csak (elméletileg) VISSZAFELÉ MONDJA. ha van felvétel az 5. éjszakai hívásról próbáld valahogy visszafelé játszani a felvételt írd le valahova amit hallasz és próbáld lefordítani.

vagy: https://www.youtube.com/watch?v=Pqn-OH-jbrs (1.rész)

vagy: https://www.youtube.com/watch?v=Anfs5idQeJI (2.rész)

2014. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%
Elméletileg ez valos eseményen alakul hogy a freddy étteremben gyilkosságok történtek hogy a gépek meghibássodtak de az interneten nincs semmi ami alátámasztaná az fbi letiltatta a gyilkossági hirt a netről vagy mi?
2015. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, Igen valóságon alapszik, de nem teljesen...

Kicsit másolok:

"És vajon volt-e olyan valós, megtörtént esemény, ami inspirálta azt a játékot? Valószínűleg ez itt:

1993. december 14, Colorado

Egy Chuck E Cheese’s nevű étteremben dolgozott szakácsként Nathan Dunlap, ám miután kirúgták őt onnan, úgy döntött bosszút áll. 5 alkalmazott volt az étteremben aznap este: Colleen O'Connor, Benjamin Grant, Sylvia Crowell, Bobby Stevens és Marge Kohlberg. Nathan a mosdóban bújt el és várakozott csendben, zárás után pedig kiment onnan és sorban lelőtt mindenkit, és a pénzt is lenyúlta a széfből. Legalábbis azt hitte, hogy megölt mindenkit, viszont egyvalaki túlélte: Bobby. Ő később azonosította Nathant, akit letartóztattak és halálra is ítéltek.



Amik megegyeznek mindkét sztoriban:

- Éneklő karakterek, étteremben

- A gyilkosság 1993-ban történt, ez biztos… a játékról viszont nem tudjuk, hogy mikor játszódik. Viszont.

A játék végén kapunk egy csekket rajta a fizetésünkkel, ami 120 dollár. 5 éjszakán keresztül 6 órát dolgozunk, ami összesen 30 óra, így ki lehet számolni, hogy óránként 4 dollárt kapunk.

Amerikában a minimálbér 1990-ben óránként $3.80 volt, 1996-ban pedig $5.00. Szóval a játék valamikor 1990 és 1996 között történik...

- Mindkét sztoriban 5 áldozat van, bár mint tudjuk a valóságban egyvalaki túlélte. A játékban is 4 robot van, de azt az ötödik áldozatot sokan Golden Freddynek gondolják. (A túlélő, Bobby egyébként akkor a konyhában tartózkodott, a játékban pedig a konyhában lévő kamera mindig fekete, többek szerint ott bújik el Golden Freddy.)

2015. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
47%

Háát, igen. Amikor még feltetted ezt a kérdést, a játék még nagyon friss volt, de mostmár van FNAF 1 2 3, és Halloween-re kijön a FNAF 4 is... Scott kicsit túlzásba vitte, de a 4. játék egyik karakteréről kaptunk 1 képet, ami kisebb Freddy fejekből áll össze.


Az előttem lévő már írt pár sort a játékról, ha nem baj, kibővítem.


A játék arrol szól, hogy volt egy Freddy Fazbear's Pizza nevű pizzázó, ahol egyik nap 4 kisgyerek *nem tudni hanyadik* szülinapját ünnepli. Kint a bolt előtt van egy anyuka a kisgyerekével. Az anyuka telefonál, kezében egy arany plüssmaci. A kisgyerek nagyon szeretné azt a macit, de anyukája nem adja oda neki, ezért szomorúan bemegy az étterembe. A másik 4 kisfiú meglátja a szomorú gyereket, és beveszik maguk közé. Azöt kisfiúnak nagyon megtetszik Freddy. A robotok közül akkor csak Freddy-ben elbújt egy ember, akinek a neve Purple guy. Szóval ez az öt kisfiú követte és minden órában kivitt egy fiút és egy robotot a színpad mögé, ahol a gyereket megölte és betömködte a hulláját a robotba. Ezt megcsinálta mind a négy gyerekkel. Amikor az ötödik jött, az elszabadult, de olyaan tragédia történt, hogy amnéziája lett. Később az anyuka visszavitte a gyereket megnyugtatni, és purple guy meglátta a kisfiút - nyilván kihívta és meg is ölte -.

Egy kis idő múlva hatalmas pánik tört ki, miután a robotok vérezni és bűzleni kezdtek. Aztán történt ami nem kellett volna...


THE BITE OF 87

(A 87-es harapás)

1987-ben egy 8 éves kislány ünnepelte szülinapját. Épp Foxy következett a maga kis kalózos műsorával. A kislány felment a színpadra, és elkezdte csúfolni Foxy-t;

- Nézzétek, de ronda!

- Ez a roncs mindjárt szétesik!

- olyan béna ez a szemkötő

- Nézd de sz*r ez a kampókéz!

- Ez a robot borzasztóan idiótán néz ki!

Ezután Foxy-nak és a többi robotnak elkezdett mélyülni a hangjuk.

Bonny, Freddy és Chica folyton zt mondták: Blood! I kill people!

Aztán Foxínak teljesen elméjült a hangja és..

Drámai pillanat...


Még egy kicsit



Még egy kicsit!!!



Tümm tümm tümm



Foxy kiharapta a 8 éves kislány első agylebenyét - amit a telefonos csávo meg is említ


Aztán éjjel az éjjeli őr kinézett a színpadra a robotok nem voltak ott.

Chica megszólalt a háttérből, hogy "Mit keresel te itt ilyen későn? SZóljak az anyukádnak?"


Aztán amig bonny és Freddy ezt mondták: I'm.. I... I'm HuuuNGRyyyyy.... (Ez furi robothang akart lenni ami akadozik) I want people pizza! Peo..... ppp..... people.... people pizza... im hungry... people pizza...

ezalatt Chica lefogta az őrt aki aztán kiszabadult.

telefonálni próbált a főnökének de elment az áram. aztán jött Freddy a dallamával majd miután befejezte azt mondta:

-Te nem követed a szabályokat...

majd megölte

ezután 1-2 perccel a főnöke visszahívta a csávót:

-HEllo? HEllo? - Majd lerakta a telefont (mer a csávó meghalt és ezért nem tudott válaszolni xd)

Ez a 87-es harapás története...


A többit lusta vagyok leírni de ROHADTUL EXTRA SOK MINDENT lehetne mesélni a játékról. Ha érdekel, nézz utána a gyakorikerdesek.hu oldalon a FNAF kérdéseknél (google-ba beírod rohadt sok találatot fog kidobni).


VAAAAAAAGY


Itt is érdeklődhetsz (mindenkinek ajánlom és ez nem én vagyok xD): 3Dharcosok


igen ez egy youtube csatorna de mivel lány vagyok az meg fiú ezért eskü nem én videótok XD

2015. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Te most leírtad az It's Been So Long-nak a videóját XD
2016. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!