Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks, hogy a jó k....

World of Tanks, hogy a jó k. életbe. , mi lehetett a probléma?

Figyelt kérdés

Eddig angol játékon toltam, USA vagy milyen szerveren, már egész jól feltornásztam tier VI-ig 5 tankot amikor, meg untam, hogy angol nyelvű (nem volt magyar nyelv lehetőség) és újratelepítettem a játékot, az európai régióst töltöttem le amiben van Hun.

Belépek az eddigi profilommal és szépen látom eltűnt minden tankom, helyettük tier I + tier II prémium tankot kaptam... ez mi a jó istenér történt?...

Az még a vicces most kezdtem harmadjára..., azelőtt elsőnek négy tier IX + farm tankok voltak erre elvesztettem minden jelszavam...



2015. febr. 23. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mas szero, mas garazs...
2015. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Daniello001 válasza:
86%
Szia.! akkor menny vissza az Amerikai szeróra.. vagy ha nem akarod az angol nyelvet akkor itt elkezded újra. :)
2015. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!