Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek LoL-ban melyik...

Szerintetek LoL-ban melyik champion-el a legnehezebb penta-t szerezni?

Figyelt kérdés
Unalmamba elkezdtem hulyeskedni, hogy benabbnal benabb champekkel szerzek penta-t. Lassan kifogyok championokbol. Ti mit ajanlotok? Szinte mer az osszes `support` main champel szereztem. (Termeszetesen nem support build-el)

2015. jan. 16. 17:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Persze nem naponta kapok, altaleba beletelik egy ket napba mire kitokeletesitek egy egy buildet... Pluszba szerencses vagyok mivel haverokkal jatszok, es ha valaki szerez egy triplat, akkor a tobbiek mar aoutomatikusan arra mennek, hogy az adott jatekos megkapja a penta-t.

Oszinten nem tudom, hogy milyen az MMR-em 1200win-em van normalba.

(`Soraka penta nehez`, en special nem penta-ztam meg szorakaval. Bar nem hinnem, hogy Nami-nal nehezebb lenne.)

Igazabol minden idozites kerdese. Jol idozitesz/helyezkedsz szerintem barmivel lehet pentazni.

Uber-nek is oszejott egy Soraka penta: https://www.youtube.com/watch?v=emUQSITvuVE

2015. jan. 17. 14:15
 12/22 anonim ***** válasza:
Jó, ha azt nézed soraka istenkirály adc. Jó range-e van, a damage és a sebesség ugye már inkább itemtől függ, mobility nem igazán, de mikor még a videó készült a sustain is hatalmas volt. Mára nerfelve lett "remake" néven, de üsse kő.
2015. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 koviberci válasza:
Szerintem nem kihívás egy olyan buildel pentázni amivel fél hp-zol mindenkit. Inkább olyat csinálj hogy support build yasuonak, vagy valami ilyesmi, és úgy. Annie adc nagyon OP. De ez se nagy kihívás, szóval szerintem olyat menj hogy a builded legyen troll, ne a hős akit választasz.
2015. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyszer meg regebben penta-ztam egy ad Fizz build-el. Az eleg jo? xD
2015. jan. 18. 16:42
 15/22 anonim ***** válasza:
Nagyra tartod magad, meg minden, ettől független bármelyik autoattack orientált champ használható ad build-el. Fizz is.
2015. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ja, mert a Fizz az o attack speed-jevel nagyon autoattack orientalt.... Elmondom neked az ad fizz csak azert mukodik mivel a W nak van rasio-ja az ad-re.

De ha szerinted annyira konnyu ad Fizz-el pentazni, hajra.

2015. jan. 19. 03:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Sírok ezen a sok balféken.. A nagyképű okoskodás és kockulás helyett, valamint az idegeneknek való szájkaratézás helyett húzzatok ki mozogni és tanuljatok. Szánalmak vagytok, komolyan. Jegyezzétek meg, mindig a hozzá nem értőnek van a legnagyobb szája és mindig a hozzá nem értő hiszi azt, hogy ő ért a legjobban a dologhoz. A valóban okos pedig hallgat és nevet az okoskodókon.
2015. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17. Kit érdekel? :D Kérdező: Én legalább nem hazudom be hogy pentázok vele minden nap meg minden héten, és fizzről annyit, hogy míg nem érted igazán a mechanikáját, ne szólalj meg :3 Számold meg hogy egy normál harcban hányszor ütsz autoattack-al, aztán gondolkozz el.
2015. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17., ennek a hozzászólásnak mi volt a célja? xD

Amúgy én kiváncsi lennék egy Janna pentára is..

2015. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Vagy a most ingyenes sonára
2015. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!