Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends. Szerintetek...

League of legends. Szerintetek melyik champion a legszórakoztatóbb?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Teemo, LB, AP Rengar, AP Shaco :D


https://www.youtube.com/watch?v=CEzkZ3TJbRA

2015. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelműen mundo :D most vettem meg, és amit az leművel lvl6 után, nem lehet hazaküldeni xD és képzeld el azt az ultit játék végére, mikor már amúgy is van 250-200 védelmed mindegyikből, az ellenség nagy nehezen leküszködi a hp-d, erre benyomod az ultit és a max hp-d 60%-át vissza is tölti, percen ként használható xD meg damage item nélkül is méretes sebzése van, bár nem is nagyon lehet hova húzni azt a damage-et, nagyon statikus, és igen, teemo is szórakoztató, nagyon is :D
2015. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon túlhypeolad azt a mundot.

Van egy slow + gyorsan futsz és ennyi.Semmi escape spell.

Egy normális adc-nek nem ellenfél, sőt egy vayne kb 6 hitből megesz. Fightot kezdeni nehéz vele, mert be kell futni és nem pedig ugrani, mire befutsz az adc ki is szedett,de a többiek még nem értek oda hozzá.

2015. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Lee Sin. Nem tudok róla sokat mondani, ez a champ egyszerűen élvezetre készült. Már van kb. 200 meccsem vele és még mindig nem tudtam megunni.
2015. jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én kettő között nem tudok dönteni:

I. Nocturne: elképzelhetetlenül jó, vicces és troll érzés, amikor 1v1-ben letámadsz valakit, (ha sikerül úgy ,ahogy tervezed az ellenfél menekülésre szánja el magát), már egész messze jár, majdnem sikerül elmenekülnie, ekkor te ultizol, és simán kinyírod...én rendszeresen ezt csinálom,és különösen örülök, ha egy Teemot, vagy egy Master Yit sikerül legyaknom.

II. Kha'Zix: Teszem azt állok egy bokorban kb fél hp-val, erre odajön egy max hp-s Fiora az enemyből. Manám elég, minden képesség aktív, kiugrok a bokorból, és mielőtt bármit csinálhatott volna: One enemy has ben slain! És ez kb a 10. szint körül volt. Másrészt az E-vel falon is át tudsz ugrani, az ultival láthatatlan vagy, amivel azért rendesen tudsz trollkodni. Nem tudom kinek mit takar a "szórakoztató" kifejezés, de nekem ezt, és főleg örülök, ha egy noob polákot sikerül elintéznem, és látom magam előtt, ahogy ott káromkodik, hogy már megint ez a k*rw********** Kha'Zix/Nocturne...

2015. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3. Mundo-zok nagyon sokat. Ha a full tank mundo-t az adc kiszedi őt 6 hitből én meghajolok neked :D szerencsétlen ezreal mit el nem szenvedett mire fele hp-m lement, aztán benyomtam az ultim. Teamfight kezdés meg ha nem vagy bolond szintén könnyű, q-val poke-olsz mint állat, ők meg rohangálnak előtted. Challenger tier-ben is sokat látni.
2015. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a challenger tier-t arra alapoztam hogy szoktam vizicsacsi live-ot nézni.
2015. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én vaynera írtam a 6 hitet, Amúgy a full tank mundot kb semmibe kell venni. Nincs cc, csak slow szóval nyugodtan üthetik a többit.
2015. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a te kedvedért egy barátommal 1v1-eztünk vayne vs mundo-t. Na jó, nem csak a te kedvedért :D nem hogy 6, de 16 hitből is csak felezte a hp-m. Mivel mundo statikus sebzéssel rendelkezik így szép damage-e van tank létére is. Q aktuális hp-ből sebez és lassít. W aoe-ben sebez nem is kicsit, E +100 damage, tank ként. ult akár 60%-a a full hp-nak. Kérlek, egyszer álljunk majd ki :D
2015. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Cho'gath.

Tankos ap-t építesz, bemész 3 champ közé, kiszedsz egyet, és kisétálsz fél hp-val :D

2015. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!