Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek LoL-ban melyik...

Szerintetek LoL-ban melyik champion-el a legnehezebb penta-t szerezni?

Figyelt kérdés
Unalmamba elkezdtem hulyeskedni, hogy benabbnal benabb champekkel szerzek penta-t. Lassan kifogyok championokbol. Ti mit ajanlotok? Szinte mer az osszes `support` main champel szereztem. (Termeszetesen nem support build-el)

2015. jan. 16. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
És természetesen easy botok ellen. A penta nem viccből megy :D Amúgy próbálj valami full tankkal, garennel például.
2015. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Normal-ban csapatom amig el nem kezdik az uj evadot. Amugy volt mar Garen, Coghat, Voli pentam... Ha tudsz valami mas championt ami eleg tanki akkor ird le pls. Az a baj, hogy amint megvan az IE meg Statik egyszeruen szetzuzom a lane-em... :/ Normal televan noobokkal xD
2015. jan. 16. 18:15
 3/22 anonim ***** válasza:
Normálon te nem szerzel akkor pentát amikor akarsz, ha ezt mondod hazudsz, mivel a játék úgy állítja össze a csapatokat hogy lehetőleg egyenlő erejű emberek kerüljenek egy helyre. Ha jobb vagy nehezebb ellenfeleket fogsz kapni. Amúgy sion. Az olyan lassú hogy azzal sosem szerzel pentát. Pár másodperc mire feltöltődik a Q, az E-nek kis sebzése van, a W egy pajzs, hp-tól függő damage-el, az ulti az nagyot üt, de pentád nem lesz tőle.
2015. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy meg ne yasuo-t építs mindig. Mi a fene már hogy mindig Infinity-vel meg statikkal kezdesz? 0.o
2015. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Erdekes engem mindig noobokkal dob ossze. Ennek lehet, hogy a csapatom az oka mert haverjaimmal jatszok (en plusz harom haverom) es egyikuk se rank-ezik. Amugy azert epitek crit-et mindenkinek mert van egy crites runa lapom, es ha szerencses vagyok akkor le fel hp-zom oket egy autoval. Amugy egyertelmuen nem mindenkinek crit et epitek. Pl attack speed udyr eleg laza xD Amugy sion meg nem probaltam, a felujitas utan meg nem is jatszottam a championt.

De ha mondjuk egy ori csapat egy otos ultit es en arra raultizok abbol is kijohet a penta, nem kell ide gyorsasag csik magas burst damage xD

2015. jan. 16. 20:07
 6/22 anonim ***** válasza:
az ultiddal csak akkor fogsz pentázni ha mindenki egyben van és mindenki low hp-s. A spelljei lassúak, tényleg lassúak. Mire feltöltöd a Q-t elfut bárki. E csak minionokon keresztül igazán hatásos, és sorolhatnám :3
2015. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Gondolom nem tudhatsz sokat a league-rol. De ori az a rovidites az Orriana-nak. Aki egy champ akinek az ultija egy adotr kor kozeppontjára berantja az osszes enemy-t akik a korben tartozkodnak. Ezèrt mondtam ha valaki csinàl egy ot emberes ultit orianaval, szòval mind az ot enemy championt beràntja egy pontra majd arra èn Sion-al ràultizok. Akkor lazan megszerezheto az a penta
2015. jan. 17. 07:32
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy többet is tudok mint te, de azért legyen nagy a szád :3 de még mindig nem fogod fel hogy a sion ulti messze nem sebez annyit hogy mindenkit megöljön. Örülsz ha full AD build-el is egy ezrest sebzel. Erre rájön még a védelem. A távolság is számít, és távolról betalálni és orit is időzíteni még nehezebb. Viszlát kölyök, aki minden körben 6-szor pentázik.
2015. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Annyira birom amikor a kis 15 evesek itt ugralnak a gold accontjukkal. Es probalnak engem kioktatni xD De jol van ahogy akarod papa.... Ha te mondod akkor biztos hatszor pentazok egy nap xD Haver II. season ota jatszok... De gondolom sokkal tobbet tudsz a jatekrol mint en, meselj meg...
2015. jan. 17. 13:42
 10/22 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kérdéssel egyértelmű volt, hogy vonzani fogod a negatív hozzászólókat, és szerintem még jól jártál az előző sráccal, mert ( főleg eleinte ) kulturáltan fejezte ki a véleményét.

Feltételezem nem azt állítod, hogy minden meccsen pentázol, mert az nyilvánvalóan nem igaz. Normalon én pl 10 meccsből 2-3x kapok diamondokat az enemyben, és ott örülök, ha egyáltalán nyerünk valahogy, jópárszor challenger is előfordult már. Ha emellé még a csapatod is szeret ks-elni, vagy feedel mint az állat, akkor mégkevésbé valószínű.


Ha ezen túltettük magunkat, az eredeti kérdésre válaszolva:

Mivel azt mondtad a support kari jöhet, csak dmg build legyen, soraka pentakillt szerezni borzasztó nehéz lenne, tekintve hogy a W-jével nem sebzel, se az ultijával. Ad-re építve esetleg, de azzal se egyszerű olyan magasan lane-t nyerni, hogy aztán abból penta legyen később.

Tankos champok közül talán malphite-al nem egyszerű, mert miután elultizott még max 1-2t levadászik, de pentára kicsi az esély, ugyanaz a helyzet mint sionnál kb.


That being said, még az első bekezdésemhez hozzátenném, hogy létezik normal MMR, ha szar ellenfeleket kapsz az azt jelenti hogy szar a normal MMR-ed.

2015. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!