Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera vagy Aion és miért?

Tera vagy Aion és miért?

Figyelt kérdés

karakter,skill,grafika,történet stb..

vagy ha tudtok jobbat akkor írjatok :)



2015. jan. 4. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az AION szerverek rettenetesen kihaltak, a TERA-ban nyüzsögnek a játékosok. Ráadásul az AION-t a Gameforge üzemelteti, akik az egyik legtetűbb cég az MMO-piacon.
2015. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
es kepzeld, a Tera-t is ok uzemeltetik az Eu-ban
2015. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Komoly? Ezt nem tudtam, USA-ban játszom... :)
2015. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amcsiknal az Aion is meg NcSoft-hoz tartozik, csak Eu van elcseszve
2015. jan. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

na de a kerdes...

a miertre inkabb te tudsz valaszolni kerdezo, nezz videokat es donts, en hiaba mondom hogy zold, ha neked a piros tetszik

2015. jan. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mostanában sokat néztem de a tera a legjobb ,eg persze magyarok :)
2015. jan. 6. 19:52
 7/8 anonim válasza:

Egyértelműen a Tera. Sokan mondják h nincs endgame stb. Viszont tény hogy grafika és a harcrendszer kifogástalan, mai napig a kedvencem. Nézzük az Aiont őszintén megmondva kétszer raktam fel. Az első alkalommal mikor megláttam a grafikát nyomban töröltem is. Mikor másodszor felraktam akk ténylegesen ki is próbáltam hát a harcrendszer vmi borzalmas(tabos téma szerintem unalmas) keverve ezzel a szörnyű grafikával nálam törlést eredményezett. Viszont a te döntésed melyikkel akarsz játszani én csak leírtam a véleményem. Emellett ha tabos mmo-val akarsz játszani akk inkább a Lord of the rings szerintem jobb grafikával rendelkezik mint az Aion, a történetet nem tudom összehasonlítani mivel az Aionnal kb 10 percet játszottam(hozzáteszem nagy gyűrűk ura rajongó vagyok de a harcrendszer miatt ezzel kb 2-3 napot játszottam).

Ha non-targetes mmo-val akarsz játszani akk ajánlom a Terán kívül még a Neverwinter-t hasonló grafika harcrendszer(picit a Terának jobb szerintem) viszont a küldetések változatosabbak. Másik ajánlásom az Age of Wulin szerintem ez a legösszetettebb a felsoroltak közül. Szép grafika picit fura harcrendszer rettentő változatos küldetések, lehetnek mesterségeid pl: szakács, favágó, zenész.

2015. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Felkéne húzni a grafikát lehet xD az Aionnak is bőven van olyan grafikája mint a fos terának. 2x kezdtem el a terát, de sose jutottam 20as szint főlé annyira unalmas, ismétlődő gagyi és a harcrendszer is gyenge, kevés skill akkor már inkább archlord 2
2015. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!