Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok Szép MMORPG-ket...

Mondanátok Szép MMORPG-ket amelyeknek normális harcrendszere van?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl.: a Blade & Soul-ra, vagy a TERA-ra.

B&S-el játszanék, csak ugye nincs még EU-s változat. Koreai-val meg nem szeretnék cseszekedni, mert elvileg 400-500 as Pinged van és csak 30 napos. (Vagy az a Kínai?)

Ja és a normális harcrendszert arra értettem, hogy pl NE legyen olyan mint a WoW-nak, vagy az Aion-nak, hogy a varázslataid, nyilaid, sőt még a kardcsapásaid is "hőkövetők" Én nem szeretem az ilyen harcrendszeri játékokat, mert egyszerűen unalmasak. (Számomra, de ez egyéni vélemény). A harcrendszere szóval mint a TERA-nak vagy a Blade & Soul-nak.


Na szóval tényleg egy normális harcrendszerű SZÉP MMMORPG-re vagyok kíváncsi.

Előre is köszönöm a válaszokat!


(Ja és a Vindictus, Cabal-t, RaiderZ-t ismerem.)



2014. márc. 23. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az általad említett mmokat, viszont a Guild Wars 2-t tudnám ajánlani. Szintén nem nyomkövető támadásokat használ és a kitérésnek nagy szerepe van PvE meg PvPben is. A játék b2p, vagyis meg kell venned egyszer a terméket, aztán annyit játszol amennyit akarsz.
2014. márc. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Á igen ismerem viszont, pénzt áldozni nem szeretnék rá, mert engem nem szoktak az MMO-k megfogni.

Mondhatni, hogy keresem a tökéletest (Jelenleg a Blade & Soul, de ez még messze nem fog megjelenni EU-ba), viszont még nem találtam meg.

2014. márc. 24. 19:20
 3/4 anonim válasza:
Ugye. Én is a te igényeid szerint keresek (kérdező). A Blade&Soul-al úgy vagyok,hogy ha megtudod csinálni akkor nagy szerencséd van(kínait,koreait). De ha nem akkor meg csak vársz míg lesz EU-ban is. Ami van még Archeage,de azzal se tudom mi van. Bless online. Ezek mind rohadt jó mmo-k csak vagy nem jött még ki EU-ba,vagy fizetős (pl.: Guild Wars 2,Final Fantasy XIV). :(
2014. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Phantasy star online 2 is jó MMORPG csak a vietnami VPN idegesítő, mer ha küldi közbe megszakad (mert megszokott) akkor kezdheted is előröl.

2014. aug. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!