Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Katarina vs...

League of legends Katarina vs ahri tippek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg Build katának , ami jó ahri ellen? Köszönöm !
2014. dec. 5. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

ha egy szinten vagytok, ahri megeszi katát, vehetsz bármit. ultijával utolér vagy kiugrik kata ultiból, esetleg charm taunttal kiszed ultiból stb.


Kezdésnek próbálj meg rusholni bilgewater cutglassra, aztán hextech gunblade-re.


Dobálgasd Q-val a minionokat, hátha elkapja. Meg kérj segítséget junglertől, early gankek ből 1-2 kill és úgy már hozható a mid katával.

2014. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eggyik haverrral szeretnénk 1v1 ezni, orditó szakadékban.

Szerintem kicsit rosszabbul játszik mint én, (ne profikat képzelj el:D ) erre vmi megoldás?:/

2014. dec. 5. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
a legfontosabb dolog hogy a charmjait dodgold, ha az megvan nagyon nem tudsz meghalni, ja es a Q-jat is az elsot ha nem sikerul a masodik fogod tudni, mert addigra realizalod mar. Az mondjuk mas kerdes hogy meg igy is nehez megolni az ultija miatt. Altalaban egy ahri player az E-t es a Qt egyszerre lovi(Et nyilvan kicsit elobb) szoval ezt igy dodgolni kell mert ha elkap akkor instant leszedi a felhpd. Ha ezeket misselte akkor engagelj ra cd-zz el mert ilyenkor lvl6 elott csak egy Wje marad az meg nem faj
2014. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D értem köszi
2014. dec. 6. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!