Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Diana?

League of Legends Diana?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem meg Dianát és mien buildet ajánlotok hozzá, mivel már én néztem de sokfajta van.Szóval mikor mit érdemes neki venni és full ap vagy ink ap+ att speed vagy ink tankosabbra. és néhány tipp is jöhet hozzá.

2014. nov. 4. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, mint te is, sok játékos azt hiszi, létezik egy fix build, ami minden helyzetben megállja a helyét. Ez egyáltalán nem így működik.


Amik már az elején befolyásolják a build-et (és ezáltal megbuktatták az egyen buildet):

-mid/top/jungle lane-re mész.

-az adott lane-n mi játszik ellened

-van tank a csapatban vagy te fogsz beugrálni/tankolni

-kell zhonya (pl katarina meg az ultija), vagy elég csak full burst-re menni

-zaklatnak-e folyton a lane-den, kell oda hp/mana hogy ne öljenek le 1v2 1v3-ban.


és még lehetne sorolni.


Amit általában vesznek neki, az Nashor tooth passzív miatt. De ennyi erővel rávághatsz egy Lich Bane-t is, kb ugyan ott vagy. Ha neked kell hp, mert papírnak érzed, akkor rod of ages. Ha erős az ellefél a lanen és AP-s, akkor Abyssal scepter, vagy ha kombóból öl akkor zhonya's hourglass. Ha csak Q dobálásával tudod lesebezni az ellenfeled, akkor Liandrys Torment is jó lehet neki.


Minden meccsen mást kell neki építeni, mert nem létezik olyan build, hogy megveszem és biztos nyerek. Diana tipikusan az a champion, hogy az ellenféltől függően kell építened. Ha enemy bot lane el lett feedelve, nyílván armort kell venni az adc ellen, midre magic resistet meg AP-t, de junglbe sokat vesznek feral flare-t mert brutális a psszívval.

2014. nov. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nashort szinte minden Dianán látok, a passzívja miatt. Lich Bane is jó item neki, a többi viszont nagyon attól függ, kit kapsz ellenfélnek. Ha pl. AD-s ellenfeleid vannak, akik erősek, akkor egy Zhonya jön jól az armor miatt stb. Helyzet- és csapatfüggő.

Én rendszerint veszek neki némi + health-t adó AP-s itemet is, mert a Q-n kívül, végülis, melee a drágám. :D

2014. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!