Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends-ben csak...

A League of Legends-ben csak gyakorlás kérdése hogy valaki jó legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég kezdtem a játékot, eléggé megtetszett, aránylag megy, viszont van, hogy simán elver pár kari, úgy hogy meg sem tudom sebezni. Dianával kezdtem és eddig csak vele voltam, viszont megvettem Miss Fortunet ma és vele nem nagyon megy jól a játék... :/ Mondjuk eddig csak győzelmem volt, de Diana valahogy jobbnak tűnt, illetve az a problémám vele, hogy a múltkor összekerültem egy másik Dianával, aki viszont tömegmészárlást tartott és a mi csapatunk meg sem tudta sebezni, szóval akkor elvileg ha "gyakorlok" én is tudnék úgy játszani? Illetve hogy tudom fejleszteni magam? Vagy mire kell figyelni stb...

Előre mondom, hogy nem vagyok egy nagy lol függő csaj, csak ilyen délutáni időtöltés munka után, szóval ilyen fizetős dolgokat meg stb-t ne írjatok! Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 4. 21:56
 1/3 anonim válasza:
Minél többet játszól annál jobb leszel. Mivel sok champion van ezért ebböl érthetödö, hogy mindeggyiknek más a képessége és ezért mindenkinek más más jön be. Ezért lehet,hogy nem megy még jól Miss Fortune-vel,de bele lehet szokni. Diana-nal pedig nem tudok segíteni ,mert én személyszeint nem vele játszodtam. Amúgy a másik Diana azért volt erösebb mert fel feedelödött ( azért mert sok embert ölt meg),vagyis ha úgy értjük "megetették" és akkór sokkal erösebb és sokkkal több goldot szerezve hamarabb "befejezte" a gearjét
2014. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát (ne vegyed magadra) de lolban igensokat lehet fejlődni a több játékkal de aki béna az béna is marad.
2014. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 daniel128 ***** válasza:
és ha összekerülsz egy másik diánával(ellenséges persze) és ugyanilyen "tömegmészárlást tart" és a basic attack (tehát a jobb klikkje) nagyot sebez nézegeteted azt ist milyen cuccai vannak és lehet te is ilyen erős leszel ja és ne felejtsd el a rúnát és a masteryt
2014. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!