Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends szerverei...

League of Legends szerverei közül az EuWest tényleg színvonalasabb mint az East?

Figyelt kérdés
Jelenleg Easten játszok, és egyszerűen elegem van abból, hogy 10-ből 7 meccs arról szól hogy: kilépnek játék elején vagy közepén, olyan csapattársat kapok aki a "csapat esze" és csak annyira képes hogy "ks,noob,report" illetve megy a szájkarate, gyűlölködés, irigykedés, egymás anyázása fenyegetése és így tovább. Tényleg baromi idegesítő tud lenni, ha az embernek van egy kis szabadideje és elkezd játszani akkor a fent említett történetek fogadják. Persze biztos Westen is vannak ilyenek, de az érdekelne, hogy legalább egy HANGYÁNYIVAL jobb a helyzet? :D Mert akkor már megérné átmennem...

2014. jan. 3. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanúgy tele van noobokal a vest is, silverből kijutás kb mission inpossible 5ből 4x olyan embereket hív be akik csinálnak 0-15ös statot. Ráadásban a west nagyon laggos mostanság.
2014. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ne gyere át, mert nem bírsz feljebb jutni. West színvonalasabb,több a jó játékos ezért nehezebb is haladni. Easten Silver I-be vagyok, Westen Silver V-be
2014. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idióta emberek mindenhol vannak, ezalól nem kivétel egyik szerver sem. Énis east-en vagyok. Már az első 10 ranked mecsen gondok voltak. Néha tök normális embereket kaptam és sikerült is nyerni könnyedén, aztán viszont kaptam az olyanokat amilyenekről te is beszéltél. Azóta se bírok silverből kijutni, de már egy ideje nem is próbálkozok. Egyébként annyit tehetsz hogy a nagyon noob embereket letiltod. Más lehetőség nagyon nincs :/
2014. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a játék ingyenes, ezért megszállták a 10 éves hülyegyerekek. Próbálj meg feljutni goldba, ott egész normálisak már az emberek (többnyire).
2014. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!