Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends zed mennyire...

League of legends zed mennyire jó champion?

Figyelt kérdés

most gyüjtöm a 6300 at és zed és diana között gondolkozok.néztem róluk videókat és eléggé tetszenek.

szerintetek 6300as hősök közül még melyik jó? és vélemények zeddel és dianával kapcsolatban?



2014. okt. 2. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Zed jelenleg az egyik legjobb midlaner. 6300-asok közül még ajánlom Yasuot és Kha-t.
2014. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mid lane Khazix? jó vicc, az s3 volt, s4-ben csak junglernek jó magasabb szinten.


Syndra ami még hihetetlen burstöt tud lenyomni és 6300as, esetleg lissandra, elég mobilis az E-vel.


Zed erős mides, viszont melee, ezért egy jobb kayle vagy lissandra mid megeszi reggelire, és ha nincs killje nagyon nehéz vele. Meg arról se feledkezz meg, ha te ad mid-et pickelsz, nagy eséllyel az egész caspatotok ad-s lesz, vagyis az ellenségnél mindenkinek csak armort kell vennie (ami meg pont jó a turret ellen is). Ha 2 félét kell építeni ahhoz több idő és gold kell.


Persze a döntés a tied, Zed alapvetően erős, mobilis az árnyékokkal, de igényli a killt és a játéktudást egyaránt (elég sok zedet vertem el akik azt hitték tudnak játszani, aztán lissandra W Q, pápá). Ha free próbáld ki mennyire esik kézre.

2014. okt. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt kha midről? Én csak 6300as hőst ajánlottam ahogy kérte...
2014. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Diana nekem alapjában véve kézre áll, de kinek mi, addig egyiket se vedd meg, amíg nem próbáltad ki free-ben.

Zed jó mides most, de figyelni kell a teamben az ap-ad arányra, tehát hogyha a topos is ad-s, akkor érdemes ap-s junglert vinni, pl. teszem azt Elise-t. Ahogy egy előttem szóló is írta, hogy egy jobb Kayle veszélyt jelent rá miden (és ő se ritka pick mostanság). Annyi jó, hogy mobilis.

Diana igényli a tudást, elég nehéz smartcasttal betalálni a Q-t, és manapság ki is csúszott a metából szerintem.

2014. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen jól fogsz vele játszani és én személyes véleményem, hogy Yasouót nagyon nehéz jól játszani és vagy egy egész napot rá töltöttem normál és bot meccseken való gyakorlással és úgy is mindenki bannolja szóval yasouó kizárva
2014. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!