Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek hogy tetszik a Rome...

Kinek hogy tetszik a Rome Total War 2? Vélemények?

Figyelt kérdés
Nem tudom vegyem-e meg ezt a játékot, sajnálom rá a pénzt, ezért kellenének a vélemények, mennire jó játékról van itt szó. Már játszottam az első részével, eléggé tetszett, csak ez most miben más, miben jobb, mint az első? Várom az értelmes válaszokat!

2014. okt. 20. 21:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Letöltöttem a Steamet, fel is vettem a játékot a kívánságlistára. Illetve még az lenne a kérdésem, hogy az akció csak magára a játékra vonatkozik, vagy a dlc-k árából is engednek el?
2014. okt. 24. 13:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nem egy rendszeresített dolog. Olvasd a híreket majd, ha lesz akció, le fognak írni mindent. Általában ha van valami nagy akció, akkor a DLC-k árából is engednek.
2014. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd nézegetni fogom az akciókat. Még annyit, hogy ha megvettem egyszer ezt a játékot, utána korlátlanul letölthetem még egyszer is? Tehát ha letörlöm, akkor utána a Steamen keresztül letölthetem újra és újra??
2014. okt. 25. 22:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, ez az egyik nagy előnye a Steamnek, amit említettem korábban. Ma már ne mszámítógépre veszed a játékokat, hanem a Steam accountodra. Onnantól, hogy Steamen megrendeled/aktiválod a felhasználóddal a játékot, az onnantól digitálisan a birtokodban lesz és örökké töltheted/törölheted újra meg újra. Illetve a világon bármelyik másik számítógépen, ha bejelentkezel a saját fiókodba Steamre, ott is eltöltheted a játékot és játszhatsz vele.


Ha feltesszük, hogy egy idegen számítógépre egyszeri használatra letöltesz egy játékot, aztán kijelentkezel a steam fiókdból, attól a játék még rajta fog maradni a gépen, de nem lehetlesz elindítani, mert szükséges lesz bejelentkezni a Steam fiókodba. Egy felhasználónévvel és egy jelszóval bárhol hozzá tudsz férni ilyen módon a játékaidhoz.

2014. okt. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!