Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends-be Top-ra...

Leauge of Legends-be Top-ra Darius vagy Irelia a jobb?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Szerintem Irelia jobb.
2014. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nem kinek mi. egyértelmű irelia. jelenleg az egyik legjobb top laner. dariusnak csak a laning phase jó, de a junglerek megeszik reggelire. teamfightokban pedig egy jobb adc vagy apc szét kiteolja. irelia mindenben veri, nem kérdés.
2014. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon a véleményen vagyok, hogy a "melyik karakter jobb" kérdés erősen függ a játékostól, de a 2-essel kell egyet értenem, Irelia jelenleg brutálisan erős, lanen jó, teamfightban meg egyenesen brutális, nem hiába használják sokat LCS-en. Darius egy olyan meccsen, ahol blindpick van és nem premadel senki, jó, mert a lanen igen erős, és ezt később kamatoztatni tudja, de ha tudnak rá countert hozni vagy csak simán egy összedolgozó premade ellen játszol vele, akkor már nem fog menni a lanen elfeedelteted magad, aztán halászol a zavarosban taktika, a teamfightokban megeszik reggelire, ha valamilyen cc-vel eltalálják. Szóval én biztosan nem őt venném, hanem Ireliát.
2014. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!