Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy XBOX ONE-t vegyek?

PS4 vagy XBOX ONE-t vegyek?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első konzolom. Nagyából ugyanazt tudja, de melyik a megbízhatóbb? Külsőleg a PS4 jobban tetszik. Véleményetek? Ti melyiket vennétek meg és miért?

2014. szept. 15. 09:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az AAA az ami nem indie... ennyi :)
2014. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Sowilo ***** válasza:

Én úgy tudom, népszavazás lesz. Ha így lesz, majd furfangosan fogalmazzák meg, és megszavazzák a nyuggerek. De én már nem tudom ezt követni, minden oldal mást ír. Jövőre úgyis húzok Angliába, tehát nem sokáig fog érinteni.


Tehát az indie az az a fejlesztő, aki "nem adta el magát". Az AAA pedig az aki nem indie, tehát az AAA eladta magát. Kinek? Mikor? Illetve ez miért rossz dolog, akármit is jelentsen? A Bethesda Softworks például kivétel nélkül szinte tökéletes játékokat ad ki, és nem indie. Nem tudom, az Elder Scrolls sorozat mond-e neked valamit... De a Namco, a Piranha Bytes, a Crystal Dynamics és a Konami sem indie, mégsem emlékszek egyetlen rossz játékukra sem, nagyszerűekre viszont igen. A "nagy kiadók" nem csak Codot, Battlefieldet, meg egyéb igénytelen marhaságokat gyártanak ám...

2014. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Az eladta magát azt jelenti, hogy más kiadókhoz szegődik. A legújabb Tomb Raider miatt is volt fesztivál, mert a kiadó kizárólag XBOX one-ra akarta. Valóban vannak kivételek, de hidd el hajlamosak a kiadók egy két mocsokságra. Az elder scrolls sorozattal sincs gond (a Skyrim pl a kedvenc játékom), csak most gondold végig az Elder Scrolls Onlinet. Háát.
2014. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Sowilo ***** válasza:

Olyan játékok mellett mint a Morrowind(oldalakat tudnék írni, szerintem miért a világ legjobb RPG-je), én simán elnézem nekik a TES Online-t. Eltörpül ez a hiba a többi játék mellett.


Az se lett volna baj ha meg sem jelenik a legújabb Tomb Raider szerintem. Az nem Tomb Raider volt, hanem egy Gears of War + Indiana Jones keverék. :D

2014. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Oké, de beszélhetünk bármiről az indie gamek akkor se rosszak.
2014. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!