Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy XBOX ONE-t vegyek?

PS4 vagy XBOX ONE-t vegyek?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első konzolom. Nagyából ugyanazt tudja, de melyik a megbízhatóbb? Külsőleg a PS4 jobban tetszik. Véleményetek? Ti melyiket vennétek meg és miért?

2014. szept. 15. 09:37
1 2 3 4
 21/35 Sowilo ***** válasza:

# 18

Ne hamarkodd el azért. Attól is függ, milyen játékokkal akarsz játszani, mivel a multiplatform címeken kívül (pl COD, Battlefield, GTA, NFS) teljesen más játékokkal játszhatsz pc-n mint xbox-on. Én pl nem tudnék mit kezdeni egy gamer PC-vel, ha nekem kell az összes Silent Hill, szeretem a Tekkent, a Metal Geart, God of Wart. Aztán ugye a Dark Souls II, Mortal Kombat 9 kijött ugyan pc-re, de őszintén szólva szar velük játszani, külön kontrollert meg nem veszek, ha lehet konzolom is. Amivel meg PC-n tudok játszani, 90%, hogy konzolon is...


Aztán ugye a PC-n jobb a grafika. Oké, akkor majd a 12 éves Pistike PC-n fog játszani, hogy gyönyörködhessen a robbanásokban. A végtelenségig pedig úgysem tudod fejleszteni ugyanazt a gépet, mire jön a következő konzolgeneráció, simán ráköltöttél annyit a gépre, amiből konzolt is vehetnél.

2014. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy mekkora pl az indie game ipar mostanában. Na az pedig ritkán van konzolra... ja és Metal gear is van Pc-n, persze nem tudom melyik részig.
2014. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ez itt nem a grafikáról és az árról szól nálam. Sok indokom van, hogy miért konzolt veszek és nem PC-t. Az igazság az, hogy a kommentek és az átgondolásom után a PS4-re szavaztam, úgyhogy ő fog hazajönni velem fizetéskor. Köszönöm mindenkinek a kommentet, és azt hogy segítettetek. Ha van még véleményetek, nyugodtan írjátok le!
2014. nov. 4. 08:15
 24/35 anonim ***** válasza:
Jó rendben bocs, én értem... rengeteg előnye is van a konzolnak. ( PS4-el jól választottál, jobb mint az Xbox :D)
2014. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Sowilo ***** válasza:
Hát, pc-n az első két nintendós Metal Geart lehet emulátorral futtatni, a Metal Gear Solidnak pedig szintén az első két részét adták ki pc-re, viszont az meg a harmadiktól kezd érdekessé válni...:D Az indie játékok pedig nem vonzanak olyan sok embert, pl engem se. Oké, ingyenes, de akkor inkább töltök le rendes játékot. Már vettem is egy külső vinyót, arra folyamatosan pakolom ami kell, mert nemsokára itt az internetadó...:D
2014. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Az internet adót vissza vonták :) Az indie gamek meg nem ingyenesek és bőven vannak olyan jók mint az AAA-s hülyeségek.
2014. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Sowilo ***** válasza:

# 26

Senki nem vont vissza semmit, kicsit nézz utána. Most kellene még képben lennie mindenkinek... Az indie játékok nem ingyenesek? Régen nem az volt a lényegük? Vagy csak én élek még a kétezres évek első felében?:D Akkor meg pláne nem játszok ilyesmikkel. Nyomon követem egyébként az Otherworld-öt, rengeteg indie címet bemutattak, valahogy egyik sem fogott meg. Az AAA alatt nem tudom mit értesz.

2014. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
A Cursed Forest is egy indie game. A legjobb horror játékok közé válogatták be. A Terraria-ból több mint 3 millió darab fogyott (a legutóbbi felmérésen, kb egy fél éve) nem is beszélve a letöltött verziókról. Az is egy indie game, ráadásul 2D-s. Valami lehet ezekben a fejlesztőkben. (mondjuk ki: azokban akik nem adták el magukat!!) Ma már az indie game ipar simán megközelít néhány AAA-s címet! Sőt...
2014. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Sowilo ***** válasza:
Áruld már el, mi az az aaa.
2014. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egyébként csak hogy tudd: [link]
2014. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!