Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy XBOX ONE-t vegyek?

PS4 vagy XBOX ONE-t vegyek?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első konzolom. Nagyából ugyanazt tudja, de melyik a megbízhatóbb? Külsőleg a PS4 jobban tetszik. Véleményetek? Ti melyiket vennétek meg és miért?

2014. szept. 15. 09:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
Számomra ps4 lenne. Már csak az exclusive játékok miatt. Ismerőseim körében a ps senkinél nem ment tönkre(egyszer kellet nekem egy meghajtó csere(2000 forint)) ,míg ismerőseimnek xbox van és kb 1-2 kivétellel mindenkinek piros lámpa meg ilyenek. Az internetes szolgáltatás számomra a PS a nyerő. Hihetetlen jó játékokat szoktak adni ingyen ha előfizetsz a ps+ szolgáltatásra(ami nem drága). De ez csk saját vélemény
2014. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 daniel1385 ***** válasza:
63%

PS4 egyértelműen. Sokkal jobban teljesít a legtöbb játéknál. Bár van aminél direkt az xbox a jobb. Pl. Call of Dutty-nál. Viszont amit láttam neten (összehasonlítás), ott mindenki a ps4-et tartja jobbnak!


Szóval PS4 :D

2014. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
66%

Nekem az Xbox az jobban bejön a controller is jobban tetszik, és szinte minden játék jól fut rajta.


Én Xboxot vennék de kinek mi, ízlések és pofonok

2014. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
PS 4 egyértelmű :)
2014. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Xbox one-t az exclusive címek miatt .
2014. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

A ps4 erősebb, jobb a kontrollere. Meg aztán ha azt veszed, ennyivel kevesebb pénze lessz az xbox tulajdonosának, a hatalom mániás, szoftverpaicot uralni akaró microsoftnak.

SZÓVAL PS4!!

2014. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Sőt, egy pc- vel jársz a legjobban :)
2014. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket! Nem véletlenül akarok konzolt venni, itt a pénz nem igazán számít. November első hetéig kell eldöntenem, mert akkor már szeretnék vele játszani.Pincérként dolgozok és velem él a barátnőm, ezért kevés szabadidőm van, főleg úgy hogy rengeteget játszok, még akkor is amikor nem kellene.
2014. szept. 23. 08:00
 9/35 Paradoxhun válasza:
Majd írd meg, hogy melyik mellett voksoltál. Én ps4-et vettem 2 hónapja, azóta kb 2x volt bekapcsolva. A ps+ felhozatala egy vicc még egyelőre, az indie játékok miatt nem éri meg. PSN sokszor elérhetetlen vagy karbantartás stb. Egyelőre last of us van meg rá, de nem kápráztatott el, most driveclub, amit lehet megpróbálok, de nekem nem ér 17ezret egy kocsikázós játék, ami ennyire zárt szóval majd használtan. A ps külsőleg sokkal jobban bejön mint a vhs one, de a menü viszont nem tetszik. Lehet, hogy átpártolnék one-ra már csak a social miatt, de ha a jövőbe tekintek és a megjelenő címeket nézem, akkor a ps4 többet tud nyújtani ezen a téren szóval kettőn áll a vásár, de az is lehet, hogy veszek egy one-t is és akkor megnyugszom h még több pénzt dobtam ki az ablakon :D
2014. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
PS4- et vegyél szerintem jobban jársz. A tábla csoki ára félévente a jó kis ps+ multyplayer rendszere megérő.
2014. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!