Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Normális WoW Cataclysm szerver?

Normális WoW Cataclysm szerver?

Figyelt kérdés
Nos, egy normális szervert keresek cataclysmen. Molten-wow, szar. Monster szintén szar. Ne mondjátok hogy nem, mind2 pay to win, és full bug. A scriptek sem rendesek. WoW Circle-t tudom még ami 99%os, de orosz -_-. HELP ME! :D Eredetit ne is mondjátok, mert nem teszik lehetővé, hogy cataclysmen játszunk, pedig sokkal több pénz jönne be. Barom Blizzesek.

2014. aug. 10. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
TAURI. Érdekes hogy nem hallottál róla. Mondjuk én eredetizek szóval nem tudom hogy mennyire buggos meg stb. De magyarok vannak rajta és wotlk is játszható volt még annó. Eredetin meg fölösleges lenne cata. Mondjuk pandánál szerintem jobb, de most hogy jön wod, ami mellesleg nekem iszonyatosan bejön, nagyon jónak ígérkezik, akkor ne menj fos törtekre, menj eredetire százszor jobban jársz. Ugyan úgy vannak magyarok, de ha tudsz angolul akkor nem kell magyarokat keresned.
2014. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:
Tauri felejtős..Most jött ki a cata és kb 20%-ban van kész (ilyen sz@r kieg váltást még ember nem látott a földön).Az összes class bugos,raid / aréna majd lesz valamikor,az egyik lvl85 terület nincs bent (bugos az oda vezető quest),altozás is elég nehézkes,mert a vanillás terület fele nincs feltöltve..Egy rakás sz@r az egész.
2014. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:
És napjában 15-20 DC van..
2014. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1-nek írom, hogy a WoD a Blizzard szégyene lesz. Hidd el nekem, még több előfizetőt fog veszíteni. Például a 100-as warrior talent is egy új stance. Kell neki? Nem, nem kell neki. Továbbá, nem lesz elérhető BT,ICC,DS,SoE és még a többi fontos régi insta. Geart nehezebb lesz sokkal szerezni, volt szerencsém kipróbálni azt a szart. Jó estét nektek!
2014. aug. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!