Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol jungler tank championok?

Lol jungler tank championok?

Figyelt kérdés
Nautilus,Voli,Zac,Sejuani,Heca,esetleg Vi lenne az esélyes.Nektek ezek közül melyik a legjobb?

2014. júl. 30. 20:31
 1/7 MetanHU ***** válasza:
Én párat mondok akik jó junglerek: Lee Sin ,Nocturne,JarvanIV,Heca tényleg jó,Vi nek nagyon kicsi armora van kezdésből abból az 5 potiból már a kék buffnál 3-at elhasználsz,volit igazából nemnagyon használják de egészen jó,Wukong Shaco,Zac,Kha'zix,bár ő sem túl armoros Natulius jungle pedig a büdöséletbe sosincs de nem is nagyon szeretik alabből a champet.Az én kedvenc jungleresem Kha'zix volt mielőtt akkora nerfet kapott hogy senki nem használja hírtelen nekem most a kedvencem Lee Sin könnyű de kell a gyakolás.
2014. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen heca. Eddig is jó volt, de ez a kis buff még segített neki.
2014. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nemtom Nautilussal mi a baja sok embernek,fulltankként viheted supportnak is a sok cc miatt,vagy jungliba,vagy AP-tankként topra vagy full ap-san is ha jungler meg a supp tank
2014. júl. 30. 21:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában aki Vi-vel van 4/4 (mosmár ugye csak 4 potid van junglebe az item ára miatt)potija megmarad max 100hp veszteséggel,Hecaba az nem tetszik higy Jax countereli és ha enemybe van Jax már elvagy veszve,Sejuanival jol ment,Zac...,hát nem is tudom,Voli meg nagyon tankos,meg tegyük hozzá sztem marha jól is néz ki;) Még várom a válaszokat de valoszinüleg Voli es Nautilus között kéne döntenem,mert full ad junglert nem akarokmert utálok papír champekkel gankelni mint pls Rengar aki már megvan,de Khazix szintugy full papír,Lee Sin is van,még akivel jungelezek és tank az Olaf,Amumu,Aatrox,Jax,Warwick bár ezek ink offtankok...
2014. júl. 30. 22:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és még csak most tanulok írni,ne ítéljetek el xDDDDD
2014. júl. 30. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Jax countereli hecat? Remélem ez csak vicc volt. 1v1-be jax kb mindenkit elver szóval lényegtelen. Tf-be jax beugrik te meg e-vel arrébb lököd a csapattól még a stun előtt. Vagy, ha a többi enemy is ott van akkor rájuk ultizol és hiába stunnol, mert ő is fearba van.

Emellett nem értem mért van mindenki oda jaxért. 45% win ratevel hátulról a 8. Már nem is bannolják annyiszor és nem is pickelik.

2014. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg amumu?

Az egyik tankos jungelesem :)

2014. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!