Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban melyik a legkönnyebb...

I <3 Bears kérdése:

LoL-ban melyik a legkönnyebb role?

Figyelt kérdés
Supporton kívül semmivel nem tudok játszani és meg akarok tanulni valami mást, hogy ne legyek hasznavehetetlen ha valaki már előttem kiválasztotta a supportot.

2012. aug. 10. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Talán a tank rammus-al. Early game-ben solo top-on kegyetlenül lehet vele szivatni a népet ha ignite-ot és heal-t viszel magaddal.


Megfogod, beaggrozod, behúzod a torony alá, rápakolod az ignite-ot és kész, early game-be szinte instant die még ha flasht is használ


a heal azért kell mert nem mindig úgy jön össze ahogy szeretnéd :D

2012. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jungler-nek lenni nehéz?Evelynn-nel kipróbálnám de félek hogy feedelnék mert annyit szerencsétlenkednék...
2012. aug. 10. 08:34
 3/12 A kérdező kommentje:
Rammus-t meg megnézem úgyis free a héten.
2012. aug. 10. 08:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel. Evelynnel még nem próbálkoztam.
2012. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél jungle, legnehezebb a játékban !!!! ÉS így sok sok a fail random jungler !!!!
2012. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó játékosnak minden szerephez értenie kell.

Support- szerintem messze a legnehezebb. Tudnod kell a wardokat jókor kezelni, teamfightokban helyezkedni, életben tartani a carryt, és inkább te halj, mint ő. Ha clairvoyancet is használsz akkor tudnod kell, mikor merre kószálhat az ellenfél junglere, ez is egy idő mire ráérez az ember.


Carry- szerintem messze a legkönnyebb. Jó support mellett a last hitekre kell odafigyelni, ne autoattackolj, hiszen minél jobban megnyomod a linet annál jobban könnyebb téged begangelni, illetve nehezebb a saját junglerednek.

A helyes itemeket kell megvenned, teamfightokban 1x a másik carryt, majd a nagyobb damege dealerek kell fókuszálnod. Ha rádfókuszálnak, akkor flash, heal, menekülő skill: legtöbb ad carrynél az e spell :).

Sivirnek van spell shieldje, ha megtanulod mikor érdemes használni, akkor jó tud lenni. Amikor elkezdtem játszani ő volt a main championom, de ma is őt pickelem, ha ad carry kell.

Carrynek ajánlom ha még mostanában kezdtél: Sivir, Ashe.


Mid: Gondolom tudod, hogy középen többnyire Ap championok vannak.

Main champion középre Lux, rengeteg cc-je van, de nem ajánlom még, összes skillje skillshot, ismerni kell az ellenfelet, hogy jól tudj célozni.


Ryzot ajánlom neked középre. Olcsó, és nagyon brutális champion ha jól játszanak vele. Azért érdekes champ. mert nem csak ap alapján sebez többet, hanem max mana alapján.


Jungler: nem ajánlom ha még nem vagy 20 a szint fölött. Ahhoz, hog jungelezz, jó solo toppos kell, olyan aki akár 2 ellen is elvan, nem hal meg minden pillanatban, ne kockáztass..


Jungle királya shaco, hihetetlen gyorsan lehet vele haladni, és erősek a gangjei.


Solotop: Nem könnyű, itt is nagyon kell figyelned a last hitekre, olcsók közül Nasus ajánlom.


Amúgy ne félj új championöket kipróbálni, erre van az a mód, amiben botok ellen tudsz gyakorolni. Azt ajánlom, hogy minden championt it próbálj ki!


Még egy jó tanács: ne vegyél rúnákat 20 as szint alatt!!


Ha van kérdésed írj nyugodtan.

2012. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Két hét múlva lesz hogy három hónapja kezdtem,már 30-as vagyok.Az a bajom ha AD carry,mid vagy top vagyok és ha harassolnak akkor nem merek last hittelni... :/

Amikor Ezreal ingyenes volt vele egész jól sikerült játszani,bár az csak az volt hogy ha volt pénzem ad cuccokat vettem mert a partnerem szinte mindent last hittelt előlem.Ilyenek miatt volt vele egyszer egy 0/3/29-es meccs mert sose tudtam eleget sebezni,mert nem support jött le velem.

Talán a jungler ami a legjobban érdekel,mert tetszik hogy összevissze vándorolsz és segítesz elkapni embereket,meg ez az egyik legkevésbé szeretett role a support mellett.Van olyan jungler akit rúnák nélkül is jól lehet használni?Vagy melyik a legkönnyebb jungler az 1350-es és 3150-es champek közül?

2012. aug. 12. 10:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt pár dolog...Shaco-t milyen nehéz használni?Valamint Annievel,Karthussal jól tudok játszani ha nem harassolnak,Twisted Fate meg túlságosan squishy nekem pedig szeretném használni,Gragassal vagyok talán a legjobb miden.
2012. aug. 12. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Last hitekre próbálj azért odafigyelni, ha meg úgy mentek bot lanere, hogy mind a ketten last hiteltel, akkor is ügyeskedj( ha support vagy hagysz minden last hitet a carrynek).

Difficulty je érdekes hogy hard shaconak. Blue buffot pillanat alatt leszedi a dobozokkal, onnan már lvl 2 . Szerintem jó jungler.

Egyik haverom Udyrral is jól tolja, én nem szeretek jungelezni, de warwickkal volt egy pár hetes jungles mókám.

Nézz videókat az összesről, és így válassz!

Én most Jaycre gyűjtök, nagyon jókat nyomtam vele solo topként, kíváncsi vagyok hogy milyen lenne lifesteales quintencekkel..kár hogy még abból sincs, így összesn vagy 11.k IP..

2012. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Shaco : Igaz jó jungle, early gameben, de endben useless.

Amióta komolyabban játszom azóta jungelezem. Kedvenc role-om. És amik valóban a legjobb junglerek: Amumu, Malphite, Syvana, Nocturne. (Utóbbi 2 jó counterjungle)

"Carry messze a legkönnyebb role"- Tévedés. Jól last hitelni, lefarmolni az enemy carry-t, és a teamfightokban nem állandóan megdögleni, tudás kell. Igazából minden lanre tudás kell... szerintem nincs legkönnyebb.

Amúgy a többivel egyetértek.

Jungelben akivel rúnatábla nélkül le lehet tolni?! Warwicket mondanám talán... veszel neki egy Cloth armort, 5 hp potit, és van passive-ban life stealje. Én vele kezdtem el a jungle pályafutásom, és mára már maokaival játszom a legjobban jungelben. (ha nem említettem volna maokai is az egyik top jungleles)

2012. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!