Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban melyik a legkönnyebb...

I <3 Bears kérdése:

LoL-ban melyik a legkönnyebb role?

Figyelt kérdés
Supporton kívül semmivel nem tudok játszani és meg akarok tanulni valami mást, hogy ne legyek hasznavehetetlen ha valaki már előttem kiválasztotta a supportot.

2012. aug. 10. 08:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Játsz normál game eket és ne félj attól, hogy feedelsz. Ez benne van a pakliban, a normál game véleményem szerint azért van, hogy felkészülj a rankedra. Szoval probálj ki bármit, és gyakorolj.
2014. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Drognar válasza:

Én annyit tennék hozzá hogy :


Az AD Carry-zés sem olyan egyszerű mint amilyennek tűnik .

Először is a farm , az a legfontosabb. Másodszor is ismerned kell az ellenfeled karakterét . Pl : Én lassan már 110 Játékot toltam Lucian-el . És igazából látom , hogy ki az aki ismeri , és ki az aki nem . Sokszor tudok meglepetést okozni egy váratlan E betűvel , és sokszor fél vagy akár 3/4-d életeket is le tudok kapni már LvL 3-ason . Az AD Carry-nél még figyelni kell a hatótávot . Akkor vagy jó , ha szemmel látod hogy mikor tudsz lőni .

Én Lucian-t ,Caitlynt, És Vayne-t tudom ajánlani AD Carry-nek , ezek az egyszerűbbek (legalább is nekem) . Persze vannak olyan karakterek , amiket csak akkor látsz ha ingyenesek pl : Quinn . Ha AD Carry-zni szeretnél , én egy Lucian-t tudok ajánlani kezdésnek , én is azzal kedtem .

2014. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!