Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még Nintendo Wii-t venni?

Megéri még Nintendo Wii-t venni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szerintetek megéri még a nintedo wii-t venni? Barátomnak van, és tetszett, hogy ugráltál mozogtál stb, de ha jól tudom mindenféle kiegészítőt kell venni sok játéknál (extra érzékenység növelő, síeléshez vmi ráállható cuccot stb).


Ti mit gondoltok?



2014. júl. 25. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Megéri ha tetszik a dolog persze. Nekem van Wii-m, leginkább party játék, szóval akkor érdemes ha többen játszotok. Habár egy játékos gamek is vannak... de arra azért inkább ps3 vagy xboxot éri meg venni.

Kiegészítő nem fontos, bár azok sem drága dolgok, maga a Wii is elég olcsó már. Nekem van hozzá mindenféle kiegészítőm is, balance board, táncszőnyeg, stb. Szilveszterkor meg bulik alkalmával mindig nyerő dolgok.

2014. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeretek játszani, aztán mivel itt ugrálni kell, legalább egy kis sportot is vinnék bele :D Egyébként meg kisebb összejövtelek miatt is gondoltam rá.


A játékok hogy vannak? mert úgy tudom chipeltetni kell ha nem eredeti a játék (usb kulcson keresztül játékokat futtasson).


Illetve érdemesebb újat venni, vagy a használtak is jól bírják? Nem akarom azt hogy használtan kinézek egyet aztán 1 hónap múlva meg mindenféle gondja van.


Köszönöm a választ egyébként.

2014. júl. 25. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha azt szereted hogy ugrálni kell akor inkább (persze magasabb áron) egy xbox kinect de gondolom az azért jóval drágább mert sztem xox is kell hozzá

de ha mindenképp wii-t akarsz akkor azzal is el lehet lenni nekem is van wii-m és tök jó csak a barátomnál a kinect azért jobban tetszett :D

2014. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tökre megéri, főleg, ha softmodolod. játékok meg vannak dögivel, sp és mp is. vannak komolyabb, akár 120 órás játékok is, pl xenoblade chronicles, de sok a party játék, pl just dance, karaoke revolution, guitar hero, dj hero stb stb

és persze vannak erős címek is, mint pl madworld, legend of zelda skyward sword és twilight princess, manhunt, goldeneye, super mario galaxy, epic mickey, és még sorolhatnám, annyi jó játék van.

az a jó a wii-ben, hogy mindenki talál magának való játékot, senki sem unatkozik. szerintem tökre megéri

2014. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítésget
2014. júl. 26. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Wii-t a Mario játékok miatt vennék. Meg persze talán még Zelda Legendájáért.
2014. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!