Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Annyira érdekel a Wii U de...

Zetke kérdése:

Annyira érdekel a Wii U de nem tudom, hogy meg vegyem-e. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Mariot,a The Legends of Zeldát,a Pikmint,És a Donkey kongot is és szívesen meg venném a Wii U-t.Csak annyi a baj, hogy van egy PS3-am amit nem bántam meg, hogy megvettem de ha gyűjtök a Wii U-ra akkor azt fogják gondolni, hogy a PS3 fölösleges volt. Mit tegyek?

2014. júl. 7. 15:00
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a wii-u a leggyengébb de ha valakiket tényleg ezek a játékok vonzanak akkor szerintem nyugodt szívvel vedd meg.A ps3 meg nem fölösleges mert wii-u nincs olyan felhozatal mint ps3-on vagy xboxon(nekem az van) így ha nem gépezel mármint játék szempomtjabol csak ps-en játszol akkor nem fölösleges,de legjobban te érzed hogy szükséged van-e rá
2014. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy wiit. azon is van pikmin is, donkey kong is és a többiek. olcsóbban kijössz, plusz softmod után...hajjajj :D
2014. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisipoke ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira érdekel, akkor szerintem a válasz magától értetődik. Pláne, hogy most kezdenek rá igazán jönni a játékok... És nyilván nem fölösleges, mert a két gépre teljesen más játékok és funkciók vannak.
2014. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeket! :)
2014. júl. 8. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Wii-t, ha Wii U kell akkor vedd meg azt
2014. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!