Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy vegyem rá...

Szerintetek hogy vegyem rá anyukámat hogy gimnasztikázhassak? Ha érdekel hogy mit tudok megcsinálni akkor írd le a korod és a nemed.

Figyelt kérdés

11/L vagyok,35KG és 155CM (a koromhoz képest kicsi)

Már sokan mondták hogy próbáljam ki a gimnasztikát.

Mert elég hajlékony vagyok,de heti 2x járok táncra de anyukám nem engedi hogy járjak gimnasztikára.

Hogy vegyem rá hogy hagy járjak?

Érdemes elkezdenem ebben a korban? :)



2014. ápr. 26. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

NA végülis lett belőle valami? Sikerül rávenned?

Ha még nem késő. (azért leírom) Először is: van egyáltalán kedved? Csak azért mert mások mondják, nem muszáj.

Tényleg elég hajlékony vagy?

Hát sportot elkezdeni sohasem késő, természetesn.

Versenyszerűen szeretnéd csinálni? MERt ezt igazából a rendes versenyzők már 3-4 éves korukban elkezdik, és ennek megfelelően alakul ki a csontozat is.


Pl én is hajlékony vagyok, az osztályból a leghajlékonyabb, de igazából nem vagyok, csak a sok nyújtásnak köszönhetem. Viszont a rendes spárga sehogy nem megy, hiába gyakorlok rá, mert úgy fejlődtek a csontjaim, érzem, h a csípőm nem engedi tovább, 4-5 cm hiányzik még. De persze én később kezdtem el nyújtogatni, 14 évesen kb, azért 11 évvel még sokkal több esélyed van, mint nekem!


Ha szeretnéd, és tényleg belevágnál, akkor nyugodtan próbáld ki, valahogy vedd rá anyukádat, erre sajnos nincs ötletem, hogya, nekem is rákellett volna vennem a szüleimet anno', hogy atlétikára járhassak (Mo egyik legjobb csoportja), de sajna nem sikerült:(


Gyerünk, ne add fel, próbáld meg:) Kitapasztalod, milyen!:)

2014. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,már elég sokat gyakoroltam megy a spárga jobb lábbal és ráis tudok közbe hajolni :)

köszi a bíztatást :)

2014. júl. 4. 01:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Majd írj, jársz e vagy sem:)
2014. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy 14/L:) milyen nyújtásokat szoktál csinálni? Légyszí írd le priviben:)
2014. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!