Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sajnos nem tudom megcsinálni...

Valaki1988 kérdése:

Sajnos nem tudom megcsinálni a bukfencet, mert félek tőle. Hogyan tudnám leküzdeni ezt a félelmet? A többi lent

Figyelt kérdés
5-6 éves koromban megpróbáltam a hátrabukfencet, de rosszul estem és nem kaptam levegőt. Azóta nem merem megcsinálni még az előrebukfencet sem, szerencsére eddig nem is kellett, most viszont úgy tűnik, meg kell majd csinálnom. Hogyan tudnám legyőzni ezt a félelmemet?
2013. dec. 3. 19:44
 1/2 *Glissade* ***** válasza:
Bukfencezel egyet és már nem is fogsz tőle félni.
2013. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:

Tényleg így van, ahogyan Glissade írja, menj oda a tornatanárhoz normálisan, hogy ez a nagy helyzet és tanítsa meg.


Ne aggódj, én se tudok hátrabukfencezni, pedig 40 éves vagyok. Féloldalasan simán bukfencezem hátra bárhogyan (dobásból, kicsavart kézzel, akárhogy) betonon és jégen is, de a sima szimmetrikus hátrabukfencet nem tudom megcsinálni mert gyerekkoromban féltem tőle és nem tanultam meg. :)))

2013. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!