Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pokémon fire red-ben mivel...

A pokémon fire red-ben mivel kell feltölteni a PP-t?

Figyelt kérdés
Az elit 4ellen harcoltam és már az utolsóhoz Lancehoz értem amikor a Nidokingemnek és a Laprasomnak kifogyott az Ice beam és azt hittem hogy a full restore segít de nagyon kikaptam kérlek segítsetek.

2014. júl. 14. 20:38
 1/3 Krisipoke ***** válasza:

Ether, Max Ether, Elixir, Max Elixir, és Leppa Berry. Írja a leírásuknál is. Az Ether és a Leppa Berry 10 PP-t gyógyítanak egy kiválasztott támadáson, a Max Ether maxra gyógyítja egy támadás PP-jét, az Elixir 10-et gyügyít egy Pokémon minden támadásán, és a Max Elixir maxra gyógyítja egy Pokémon minden támadásának a PP-jét.


Emellett még ott vannak a PP Up és PP Max tárgyak, amivel növelheted egy támadás max PP-jét. A PP Up 20%-kal növeli (tehát az Ice Beamből pl. 10 helyett 12 lesz), és max 3x használhatod (így a végén 60%-os növekedés lesz). A PP Max azonnal ad +60%-ot. Ez a növekedés amúgy végleged, amíg ki nem törlöd a támadást.

2014. júl. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké köszi majd utána nézek a max elixirért vmelyik városban de PP up-ot és PP max-ot hol lehet szerezni
2014. júl. 15. 09:51
 3/3 Krisipoke ***** válasza:
Csak találni lehet őket bizonyos helyeken. Egyiket sem lehet megvenni sehol.
2014. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!