Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mario kart című játékot nem...

A mario kart című játékot nem szándékozzák kiadni pc-re vagy xbox 360-ra?

Figyelt kérdés
Volt nintendo wii-m és nagyon szerettem a mario kartal játszani online multin. A wii-t később xbox 360-ra váltottam és most jelenleg is az a konzolom. Hallottam, hogy a nintendo lekapcsolta a wii nek a szerverét és már nem lehet mario kartot multiban játszani wii-n:( Most láttam wii u n van mario kart 8 és az is eléggé megtetszett, csak a wii u elég drága azért nem fogok venni... A kérdésem az lenne, hogy pcre vagy xboxra nem szándékozzák kiadni?

2014. júl. 17. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a mario egy kimondottan nintendo játék, és a nintendónak nincs semmi pc érdekeltsége, így ne is reménykedj. az is csoda, hogy az õsidõk beli mariok elérhetõek pc re.
2014. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát pedig szép haszonra tennének szert ha kiadnák pcre...
2014. júl. 17. 21:48
 3/5 Krisipoke ***** válasza:
88%

Nem annyira. Magyarország nagyon kis piac, külföldön meg legalább annyira népszerűek a konzolok, mint a pc játékok. Így, hogy a saját gépeiket csinálják, összességében sokkal jobban járnak. Főleg, hogy aki az ő sorozataikkal akar játszani (amiből rengeteg elképesztően népszerű van, pl. Mario, Zelda, Pokémon, Donkey Kong, Kirby, Smash Bros, Starfox, Metroid, F-Zero, Fire Emblem, stb stb), annak az ő gépüket kell megvenni. Illetve ha más akar kiadni NIntendo gépekre játékot, nyilván abból is van bevételük...


Előző válaszoló: a régi Mario játékok sem elérhetőek PC-re. Az első két játéknak, az 1981-es Donkey Kongnak és az 1983-as Mario Brosnak van PC portja, de azoknak is csak azért, mert akkoriban még nem volt konzoljuk, és ezek játéktermi játékoknak készültek. Amivel PC-n játszottál, az vagy egy fan-game volt, vagy egy Nintendo gépes játék valami nem túl etikus és legális emulátoron.

2014. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ha letöltöd ezzel lehet menni fog pc-n


[link]

2014. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már régóta emultátorral megyek kiírtam egy másik kérdést ez a hibám vele:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2014. júl. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!