Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Smite vagy Lauge of Legends?

Smite vagy Lauge of Legends?

Figyelt kérdés
Ki melyikkel játszik? Melyik volt előbb? Mik a külömbségek?

2014. jún. 13. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legfőbb különbségek:


- a nézet

- a világ (egyik kitalált, a másik mitológiai)

- játékosszám


Ahhoz képest, hogy moba mindkettő, nagyon-nagyon más.

2014. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
A lol szinte minden téren jobb és sokkal gyorsabban fejlődik a játék.
2014. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Daneeee válasza:
100%
Szerintem SMITE jobb mint a LoL.. Sokkal kedvesebb a community (alacsonyabb szinteken flamelnek eleget, de 30-on már alig valaki), szebb a játékvilág, és TPS ami kicsit elkülönül a többi MOBA-tól, a fejlesztők segítőkészek és hetente új patch van.. :D :)
2014. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Játszottam mindkettővel, nekem a SMITE tetszik jobban, de nem igazán mondanám, hogy egyik jobb mint a másik

LoL sima fölső nézetes, auto attack meg targetelés van,

SMITE tps nézetes, vagyis hátulról nézed a karaktered, előrefelé sokkal messzebb ellátsz, de hátra szinte semmit, összességében így nehezebb szerintem de sokkal élvezetesebb részemről, és nincs is targetelés meg auto attack, hanem simán előre lősz, és vagy talál vagy nem, meg a spellek is ilyenek

ez a két legfőbb különbség, szerintem mindkettőt próbáld ki, és döntsd el melyik tetszik, ha már nem történt volna meg, nem vagyok egy hű de nagy játékos, de mehetünk együtt ha a SMITE nyert, azért béna sem vagyok, és sokat dob a csapatmunkán egy skyp

2014. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Smite és Dota2 párti vagyok :D
2014. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!