Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez hogy lehetséges League of...

Ez hogy lehetséges League of Legends-ben?

Figyelt kérdés

Bronz 1-es voltam 0 LP-vel, nem voltam promóció szériában. Higy Bronz 2-es legyek, ahhoz 100 LP-t kéne elérnem és a promóció szériában 5-ből 3 meccset megnyerni.

Elvesztettem egy meccset és Bronz 2-es lettem. A meccset elvesztettük, de egy különleges dolog történt meccs közben: Kha'Zix-kszal voltam és volt egy ellenséges Rengar (a háttértörténet szerint ősellenségek). Kaptunk egy másodlagos küldetést: győzzük le egymást (elég volt aszisztot szerezni). Nekem sikerült és továbbfejleszthettem a 4. képességemet is (Kha'Zix ultijának passzívja az hogy 3-at tovább lehet fejleszteni).

Elméletileg maradtam volna Bronz 2-es. Hogy történt ez? Ez a különleges teljesítmény miatt történt?



2014. jún. 10. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A Bronze 2 a Bronze 1 alatt van. Egyszerűen lejjebb estél a ranglétrán.


Amire te gondolsz (tehát promoban 5-ből 3-mat megnyerni), az a Silver V.

2014. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek a ingame cuccok, mint megölni egymást Rengar-kKha-val, vagy Ashe/Lissandra/Seju nem számít semmit csak az adott mecsen. 0 ponton voltál, és VISSZAestél.
2014. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bronz 5 -> bronz 4 -> bronz 3 -> bronz 2 -> bronz 1

itt 3ból kell 2-t nyerni

bronz -> silver -> gold etc

itt meg 5ből 3at.


Visszább estél, nem fejlődtél

2014. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy visszább estem? a Bronz 2 rosszabb mint az 1? Pedig én úgy tudtam hogy jobb. És hogy lehet visszaesni?
2014. jún. 11. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, rosszabb, #3-tól idézném:


bronz 5 -> bronz 4 -> bronz 3 -> bronz 2 -> bronz 1


Ha 0 LP-nél veszítesz egy pár játékot (Van, hogy 1, van, hogy 5/stb, ez az ún. MMR-edtől függ. Az MMR láthatatlan és ez határozza meg, hogy milyen erősségű ellenfelekkel játszol, tehát ha sokat vesztes, ez csökken, ha sokat nyersz, nő.) akkor visszaesel.

2014. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet visszacsinálni? Hogyan is akartál te a "jobb" bronze II-be kerülni? Promoval! Összejátszol 100 pontot, nyersz 3ból 2 mecset, miutn megvan a 100 pont, és feldob bronze I-be. Ott meg 100 pont után 5ből 3at kell nyerned.
2014. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Uccsó, én a visszaesésről kérdeztem. Előrehaladással teljesen tisztában voltam.

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Ha tudtok pontosabb infót adni a visszaesés rendszeréről akkor azt írjátok le!

2014. jún. 15. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ügye van az mmr-ed, amit te nem látsz, de ez alapján vesztes vagy kapsz kevés-sok lp-t illetve vagy besorolva. Ha az mmr-ed lecsúszik egy X pont alá, akkor visszaesel. Van hogy a promo után ha vesztes rögtön visszadob. Ha olyan 10-et zsinorba vesztesz, akkor silverből 5-ből visszadobhat bronze I-be. De ha nagyon magas az mmr-ed, akkor akár egy promo az kettőt is dobhat rajtad.
2014. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!