Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » I7,12gb ram, gt 635m, És...

I7,12gb ram, gt 635m, És mégis league of legends a legkissebb shadow nelkuli opciokkal is 30 fps em van?

Figyelt kérdés
Windows 8 van a gépen és a Task managerbe a driverek hamar 100% on lesznek. Ez a gép hihetetlenül sokba került elvárnám hogy vmit elfuttasson. Magátol tönkre ment az audio, kékhalálokat is kaptam, a gép vírus mentes. Mi a probléma? Ez a gép egyszerüen egy nagy szar, olyan forró lesz hogy majdnem olvad el a gép és alig több mint féléves. Bocsi hogy igy összevissza irtam de nagyon idegesít.

#RAM #League of Legends #kék halál #Smite #laptop #Geforce gt635m #müszaki segitség
2014. márc. 27. 17:44
 1/2 savanyújóska ***** válasza:

1. Nincs bejelolve az FPS cap LoLban? (Vagy valami hasonló, lényeg, hogy a max. FPS-t leszabályozza.)

2. Lehet a 635m a gyenge, bár nekem 740m alatt maxon is siman elfut, FullHD-n, 70 fps-el, szoval el kene vinnie. (Igaz itt 4 magos, "rendes" mobil i7 docog, nem tudom, a tied milyen.)

3. Vegyel egy hutopadot, az megoldja a melegedest, nalam kellemesen huvosen tartja. (Es amikor tenyleg mepegszik, inkabb a hutopad zugjon, mint a noti.)

2014. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mért probléma az, hogy 30 FPS-t produkál... Egy akármilyen filmet is 24 FPS-sel rögzítenek, illetve vetítenek....

És csak a tisztán látás végett: Biztosan kékhalál? Win8 alatt már elvileg fekete az a bizonyos képernyő.

2014. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!