Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elise vélemények (lol)?

Elise vélemények (lol)?

Figyelt kérdés
Ill.még melyikek jók junglebe(Vi,Lee Sin,Nocturne,Evelyn megvan)

2014. máj. 5. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Mivel topra is viheted, ezért ez már egy pont mellette.


Amrie figyelni kell vele, hogy a kis pókokat okosan használd jungelbe, így kevesebb életet vesztessz.

A legfontosabb - egyben legnehezebb vele -, hogy mikor alakulsz át. Ez Elise lénnyege. Pók alakban farmolsz, veted bele magad a harcba, mielőtt skilljeidet megfelelően lőtted el emberalakban - és lehetőelg a legjobb módon variálva mindezt.

Ha még nem mentél vele, nézz minél több videót, hogy fekszik-e neked a stílusa. Én például szeretek elissel menni, de mondjuk Kha-t mem vettme meg, mert marhára nem érzem.


Jungelbe még, ha drágább Championok közül akarsz, akkor szeritnem Hecarim, Kha, akikre nézz rá - azok alapján, amiket írtál.

2014. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hecarimhoz még nem volt szerencsém de Khazixel arattam amikor ingyenes volt,mer pakoltam szarásig a lifestealt(3v3 volt) és 2-3 ütésből fölment a hp-m,így kinyirni se tudott senki,csak akkor még nagyon kezdő voltam,so junglebe nem mentem.
2014. máj. 6. 05:59
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
Hecat en is csak javallani tudom, kb. fulltankon is eleg durva, gyakorlatilag kivegzo jellegu. Khanak az earlyje siralmas jungleben, ha ott lecounterelnek, az szopas lehet. Olcsoer' Udyrt nezd meg, nekem nagyon bejott, epic clear speed, es ha nem focusolnak fulltankon is iszonyu dmg. (Ezert kell egy tokos csapat, mert mindenki teged fog utni, miutan rajonnek, hogy ha nem, akkor sorban megeszed oket, es ezalatt kell a tobbieknek elsutni mindent.) Nota bene: Hecara ghost. Pont.
2014. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!