Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rengar, VI, LeBlanc, Lee Sin,...

Rengar, VI, LeBlanc, Lee Sin, Yasuo, Jinx vélemények?

Figyelt kérdés
Nem hasonlóságokat kérek,mer tuti azzal jönne a legelső,hogy uristen ezek a karakterek nem is hasonlitanak egymásra semmiben(ui:tudom)mondjuk valamiben hasonlitanak,mer pl lee,rengar meg vi is hibátlan jungle,de ez most nem érdekel,a véleményeteket kérdezem ezekröl.

2014. ápr. 24. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen véleményt akarsz róluk? Mindegyik champion létezik :D


Rengar eléggé nerfelve lett, VI még mindig üt, LB továbbra is haszontalan late gameben, ha nincs killje, Lee Sin továbbra is erős early nerf ide vagy oda,yasou-hoz sok gyakorlás kell, jinx meg darál

2014. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ezt hivják kommentnek kicsi humorral átszőve:)Gratulálok,ritka ilyen emberek vannak.(Jó értelemben,mer eddig akárhány kérdést láttam vagy irtam,fele bunk.ó roh.adék aki nemis a kérdésre válaszol)
2014. ápr. 24. 14:36
 3/5 savanyújóska ***** válasza:

Rengar - Nem tom, nem jatszottam vele, csak kb. egyet, es az is a rework elott volt...:D

Vi -mocsokjo junglis, de nekem nem tetszik. (Es utalok ellene menni Nocttal, mert tankosabb... Ha AD-t epit, akkor megeszem!)

Lee - ot kivetelesen nem kurta szet a rework, meg mindig teljesen jo, es valoban, meg mindig egy picit erosebb az atlagnal az earlyje.

Yasuo - ahhoz, hogy hasznalhato legyen, nem kell tul sok gyakorlas, de azert eleg sok lehetoseg van benne, illetve ha nem projectile alapu az ellenfel, szopas. (Pl. Malzahar) Egyebkent pentagyanus carry, ha nem halsz, de valahogy kihuzod az elso 1-2 nagy itemet, meredeken no a kill potentialja, 30. percre siman megvan 90% crit. (IE + Statik) Es vegtelen fun jatszani.

Jinx - earlyje gyenge (ha Q-val pokeolsz, keves a mana, ha W-vel, akkor is, de legalabb a CD-je is nagy!xD), de b.f./BT utan egy vesztesre allo gameben is tud adckent mukodni, ha pedig beszerzel egy ket early killt, epic snowball. Cserebe nehez vele menekulni. (E-t nagyon el kell talalni, W egy ido utan mar keves, meg mondjuk soloznom nem kene adc-kent...) Szerintem o is vegtelen fun. (Protip: a minigun dps-e sokkal nagyobb, use accordingly!;))

2014. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ja,Yasuo megvan másik karimon de valahogy nincs hozzá akkora hangulatom mint 2 hete,Lee érdekelne igazándibol,meg vi de az a baj hogy vannak még karakterek akiket megvennék,de nem tom melyik legyen a első:D(am most van 3110-em,de pénzt nem fogok tartogatni)Szerintetek kit vegyek elsőnek(nem vagyok kezdő,de nem is full pro LCS bajnok)
2014. ápr. 25. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd ami tetszik :) Nekem ezek közül pont egy sincs meg, de annyit tudok mondani, hogy Leblanc op! Szerintem kb a legidegesítőbb champ a játékban (sokat játszom miden, ha tehetem bannolom). Amúgy meg ízlés kérdése. Én a magam részéről például jobban szeretem a ritkábban játszott champeket, valahogy jobb érzés úgy aratni, hogy egy kicsit "egyedibb" championnel játszom (kedvenceim Swain és Vladimir). Bár most épp Fizzt készülök megvenni XD
2014. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!