Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 12gb-s PS3-ról vélemények?

12gb-s PS3-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Megérné megvenni? Egyenlőre csak 1-2 játék van, amivel szeretnék játszani, így nem igazán vagyok biztos benne. (Esetleg játék ajánlatok? :D)

2014. máj. 1. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

12 gb nagyon kevés, a gép frissít, a játékokhoz patcheket letölt, stb és ezzel hamar meg is telik. Nem olyan sokkal kerül többe az 500 gb-os. Inkább olyat vegyél. Főleg ha ps+ra is előfizetsz majd. Amit vétek lenne kihagyni:)

Nekem a kedvenc játékaim a Final Fantasy sorozat, Assassins Creedek, Tomb Raider, Atelier Rorona meg a többi. Meg még vagy millió másik is van amit meg kell vennem.

2014. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Használtat venni kb. mekkora szívás lehet? :D (Spórolt pénzből veszem, ami korlátozza a lehetőségeimet.) Gondolkoztam sima slim-en is, de boltban már nem lehet kapni.

Köszönöm a játékokat is! :)

2014. máj. 1. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 GB-os van, és a játékok 95%a megy rajta, sőt. Jelenleg például fent van rajta az Uncharted, Killzone 2, Killzone 3, God of War 3, Vanquish, Bioshock Infinite, meg a God of War Collection Part 2. Tehát ha egyszerre nem akarsz 5-nél több játékkal játszani kb, akkor jó a 12-es is. Az már más, hogy pár játék nem megy rajta (Gta 5, Battlefield 3-4 Premium Edition, stb., ezért fogom most 250 Gb-ra bővíteni. A te döntésed, az is segít, ha leírod, hogy mikkel szeretnél játszani. Lehet hogy simán ráférnének.
2014. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Beyond: Two Souls, Journey, Bioshock Infinite, talán The Last Of Us és talán a Dishonored. (Valószínűleg bővülni fog a lista idővel... gyanítom.) A GTA 5-ön is gondolkoztam, de ezek szerint akkor már nem elég a 12gb.

Mindenesetre köszönöm a segítséget. :)

2014. máj. 1. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a pár játék szerintem egyszerre ráférne a gépre, a Bioshock Infinite rendszerkövetelménye 10 MB, a Last of Us pedig nem is telepít.


Amúgy az Infinite nagyon-nagyon jó, tegnap toltam ki, megéri megvenni. Igazából amiket leírtál azok közül mind nagyon jó, talán a Dishonored egy kicsit gyengébb.

2014. máj. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem se vegyél 12GB-os Ps3-at. Nekem 500GB van kb. Egy éve vettem felraktam pár zenét, játékot, filmet és egy százas le is ugrott. Már csak 400 van. Ha letöltesz rá zenéket is meg vidiket is akkor szerintem semmi értelme 12GB venni.

[link]

Ez 500 gigás+ ingyen házhozszállítással+ HDMI kábel ( szebb minőséget ad mint az AV kábel)

2014. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nyilván, a 12-es csak játékra van, arra nem fér rá film meg zene meg ilyenek. Bár én sosem értettem miért jó rátenni ilyeneket, mikor ugyanúgy megcsinálhatom számítógépre.
2014. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!